порятунок AIG і структурованих поселень

Уряд США в черговий раз врятує американської компанії у фінансовому секторі. ФРС заявила $ 85 млрд доларів кредиту для порятунку AIG (American International Group), що дає уряду США контрольний пакет акцій в компанії, при цьому майже 80% акцій.

AIG в даний час найбільшої страхової компанії в країні з більш ніж $ 1 трлн доларів в активах і майже 80 мільйонів клієнтів і клієнтів по всьому світу. З сектора AIG є лідером в структурованому ринку ануїтетів поселень, питання навислої над сектором структурованих врегулювання Які наслідки це матиме порятунок?

Структурованих врегулювання часто видається в якості компенсації або виплати інструмент для жертв зазвичай від позов про відшкодування шкоди. Ці поселення є корисними в якості податкового притулку, на відміну від одноразова виплата яких компенсовано доведеться платити податки на повну суму. Вони також корисні у випадках, коли компенсація не може впоратися з великими обсягами фінансової відповідальності відразу, або компенсованих, є дітьми або неповнолітніх, які потребують гарантії грошей у майбутньому. Життя AIG зі страхування відділу сектор є головним гарантом поселень.

З порятунку AIG урядом США неминуча, можна задатися питанням про тих структурованих поселень гарантованих поселень сектора страхового бізнесу AIG по. Важливо відзначити, що AIG не може просто видалити грошей або активів зі свого сектора страхування життя, вона може видалити тільки прибуток. Страхове підрозділ повинен бути, також грошей, відведених для кожного структурованих врегулювання вона гарантує. Штат Техас (який курирує відділ страхування життя, що гарантує ці населені пункти) здійснює нагляд і контроль кожного з цих резервних рахунках.

Сьогодення, майбутнє структурованих поселень і розрахункові платежі, не залежатиме від порятунку AIG федерали.

Що таке структурованих врегулювання?

Структурованих врегулювання часто видається в якості компенсації або виплати інструмент для жертв зазвичай від позов про відшкодування шкоди. Ці поселення є корисними в якості податкового притулку, на відміну від одноразова виплата яких компенсовано доведеться платити податки на повну суму. Вони також корисні у випадках, коли компенсація не може впоратися з великими обсягами фінансової відповідальності відразу, або компенсованих, є дітьми або неповнолітніх, які потребують гарантії грошей у майбутньому.

У рамках структурованого угоди про врегулювання, компанії і компенсувати жертві домовитися про графік платежів включають гнучкість, оплата інтервалами, і суми. З структурованих поселень, так як вони використовуються в якості інструменту для забезпечення фінансового майбутнього, це дуже важливо, щоб врегулювання бути підкріплені страхування або аннуїтетна компанія. В даний час відділ страхування життя AIG є одним з найбільших страховиків структурованих врегулювання в США.

Багато державні і федерали закони регулюють і управляють налаштування цих населених пунктів, так що важливо працювати з відповідною професійною консультації та рекомендації. Є багато кроків, і терміни, які повинні бути ретельно стежили.

які переваги структурованих поселень?

Структуровані поселень часто використовуються в багатьох випадках компенсації поселень. Вони пропонують кілька переваг, які роблять їх популярним вибором. Головним достоїнством, безсумнівно, що регулярні платежі не оподатковуються (як державних, так і федеральні податкові зобов’язання). Це контрастує з одноразової виплати готівкою суму, з якої повинна компенсуватися як державних, так і федеральні податки на одноразову допомогу, а також будь-які відсотки, які нараховує суми в майбутньому.

Якщо компенсація не в змозі впоратися з фінансовими обов’язками отримання великих одноразової оплати готівкою відразу, регулярні платежі інтервального формі структурованих поселень також можете реально допомогти забезпечити компенсацію фінансових майбутньому. З меншою кількістю грошей надані окремим особам через регулярні проміжки часу, вона стає набагато легше керувати грошима і робити людей менш привабливими для шахраїв або шахрай, хто хотів би піти після великих сум грошей.

Як це притаманне звичайним графіком і інтервал платежів, Структуровані поселень за своєю природою є корисним інструментом для турботи про потреби людини для після виходу на пенсію. Крім того, часто структурованих поселень може бути зроблено поза судом, а для збереження судові витрати обох сторін. Юрист збори та платежі за структурованих врегулювання також зазвичай нижче, ніж для в рішенні суду, арбітражного рішення або врегулювання.

Нарешті, Структуровані поселень є дуже гнучкими. Поки обидві сторони згодні на суми виплат і графік, вони дійсно можуть бути встановлені відповідно однак вони хотіли. Періодичність регулярних платежів не повинні залишитися тією ж, і при цьому суми платежів. Вони роблять структурованих поселень корисні і часто використовується фінансовий інструмент.

SettlementInfos.com являє собою структуровану інформацію поселень сайт, присвячений надання відповідної структурованої інформації врегулювання і підтримки спонсорські каталог надійних і авторитетних структурованих врегулювання компаній і фірм спеціальності факторингу