порядку ви, де ваша захист починається

Маючи медичне страхування є надзвичайно корисним. Я не можу уявити собі, щоб платити зі своєї кишені витрати я понесла б якби я не мали медичну страховку для моєї сім’ї протягом останніх двох років.

Там були відвідування лікаря в достатку, і навіть кілька відвідувань швидкої допомоги, що легко дістатися до кількох тисяч. І так, охорони здоров’я була дорогою, але, він зробив фінансовий тягар терпимою щонайменше.

На щастя, моя дружина і діти мали перевагу, яка дозволяє потрапити на спонсоровані роботодавцем плану. Там немає заперечення цього плану вже існуючих умов. У той час як вашої медичної історії може призвести до збільшення премії, той факт, що ви Gauranteed охоплення життя заставка.

Хоча це було добре для іншої частини моєї сім’ї, моєї особистої історії була трохи інша. Так як це було б у два рази ціни страхового додати тільки я, ми відхилили його. У мене було кілька нападів астми, а також свою частку травм спини. Розуміючи, що лікарям наплювати, якщо ви не можете дозволити їх лікування, я вирішив почати страхуванні себе.

Я почала, вступивши в місцевий тренажерний зал (Планета Фітнес за десять доларів на місяць). На щастя, у мене є приятель, який йде зі мною. Це допомагає тримати мене вмотивованим. Я не знаю, як довго я б останнім, якщо я відчував, що я тільки повинен був відповісти самому собі. Далі, я почав пити більше води. Ви чули про так багато переваг питної води, але я можу вам сказати, з перших рук, він просто змусив мене відчувати себе набагато краще. Я поняття не маю, що це таке, але я закликаю вас спробувати. Від 8 до 10 склянок води в день дуже добре. Далі, я став краще усвідомлювати свою дієту. Зауважте, я не кажу, що я змінив свою дієту. Я насправді почав просто вважаю, що я був введення в моєму тілі. Думати про всіх жирів, цукру і зайвих було достатньо, щоб змусити мене зменшити шоколад, бекон, сироп навантажених млинці і т.д.

Не те, щоб робити будь-яку з цих речей не дозволить вам маючи деякий тип проблеми, але фізичні вправи і здорове харчування було статистично доведено зниження безліч пов’язаних зі здоров’ям проблем.

Потім я вирішив запитати навколо, щоб побачити, якщо можливо було доступним план страхування там для мене. Я використав Ehealthinsurance після пошуків в Інтернеті, і я повинен сказати, що обслуговування було досить добре. Я був здивований тим, деякі ціни, тому що вони були значно нижче, ніж те, що я міг би отримати через роботодавця моєї дружини. Єдиною проблемою було те, що найдешевші плани не обов’язково будуть охоплювати деякі з речей, які я хотів би покриті. Проте я міг би врятувати гроші з великою кількістю планів, так що це здорово знати, що там. Єдина причина, я використовував онлайн послуг, як це було, тому що я не хочу називати купою компаній по одному за іншим, і дати їм все ту ж інформацію. Я вважав, що дозволить заощадити час і нерви, роблячи це таким чином.

Мій головний питання було, якщо ви надасте таку велику послугу безкоштовно, то як ви робите ваші гроші. Вони (Ehealthinsurance) платять від постачальників шляхом включення їх оплати на Ваш премій. Це стурбувало мене спочатку трохи, але я подумав, що якщо я економив гроші, хто піклується. Потім я дізнався, хороші новини, вони все ще дають вам найнижчу ціну, яку ви знайдете у вашій державі для будь-якого плану. Я думаю, якщо ви купили страхування по старинці, той же тип процесу комісія буде відбуватися, так що насправді немає нічого складного.

Тому моя точка полягає в наступному. Захистити себе перший є ключем до перемоги в грі охорони здоров’я. Виборі оптимальних рішень щодо вашого здоров’я, і ​​буття, як повідомили, як ви можливо дасть вам найкращі шанси залишатися здоровими за ціною, ви можете собі дозволити.