поруки невелике полегшення для домовласників

Коли мова йде про реконструкцію будинку або процес оновлення відбувається в кілька ділянок на вашому будинку, як правило, вперше домовласників стає відомим з терміном “поручителя”, коли проблеми з підрядником придумали. Це також час, коли домовласник може виявити, що генеральний підрядник не несе відповідальності страхування, і тепер це єдина поручителя шукати допомоги у відновленні ушкоджень, таких як паскудної виготовлення або дезертирство проекту. На жаль, ця новина не дуже добре для цього процесу. Крім того, момент, який слід розглянути, є поручителем не є страхової політики, а радше впевненість якому поручитель гарантує, що підрядник буде виконувати зобов’язання, йдеться у зв’язок. Є цілий ряд типів зв’язку присутні, але для обгрунтування будинку ремонт, а також модернізація і є три облігації, які були б корисні для застосування підрядні Ліцензування облігацій, виконання зобов’язань та оплати облігацій.

Спочатку обидві адреси оплати та гарантії виконання контракту, так як вони є найменш експлуатованих домовласників у своїх проектах благоустрою житла зазвичай і виконують трохи більше захисту для домовласників. Як правило, гарантія виконання контракту завершення проекту відповідно будівлю планів і специфікацій, а також. Якщо завдання покинутих або робота є образливим, зв’язку компанія має альтернативного найму іншого підрядника для завершення робіт або врегулювання збитків. Оплати облігацій гарантує власнику, що немає ніяких застав на робочу силу не буде подано щодо майна в якості оплати гарантована. В обох випадках домовласник платить відсоток від вартості контракту на придбання поручителя, і вона стає кредитором поручителя. Є безліч складнощів на всі ці облігації і тут не розглядаються, що ви хотіли б знати, якщо розгляд будь-який з цих облігацій.

Найбільш поширеними поручителя домовласників, які причетні отримати з цього процесу є Бонд Підрядника ліцензії, як правило, в результаті порушення підрядником деякі аспекти законів Підрядники ліцензії. Роботу підрядників відправити деякі форми застави обов’язковим з підрядниками Державна ліцензія ради та поручительства також використовуються для цієї мети, хоча зазвичай готівкою або депозитних сертифікатів можуть отримати відповідав у Каліфорнії. Крім того, сума застави поручительство за генеральних підрядників у Каліфорнії становить $ 10000. Це 10K всі вакансії підрядник переживає, а не для кожного проекту. Дуже часто на шкоду проекту піти вище цілого ряду суми в доларах облігації; нехай він стане доступним для безлічі за своїм розсудом.

Тому, як тільки цей зв’язок виснажується, підрядник повинен відновити зокрема зв’язком, а також виплатить гроші, втрачені до поручителя для того, щоб тримати його або її ліцензії. І якщо скарга була подана з підрядниками Ліцензія Державної ради, незалежне розслідування проводитиметься Радою або агентство з регулювання в додаток до компанії поруки для визначення того, будь-які порушення мали місце. На підставі порушень, підрядник може процитувати і є можливість втрати його / її ліцензії. Тим не менш, це не швидкий процес будь-якими засобами і може бути дратівливим, щоб шкода домовласників, які не дуже добре відомі з процесом, а нужденні, щоб потрапити на ремонт.