порука зв’язку в сучасному будівельному ринку

Змінюються умови ринку призвели до численних змін та адаптації на ринку поручительства. Ця стаття оновлює всі банкірів і кредиторів на існуючу ситуацію, а також тенденцій у цій збору фінансових організацій написання облігацій заради будівельної галузі. У відповідності з договором поруки документів клянусь власників проекту, що підрядники будуть виконувати роботи, а також оплатити точне субпідрядників, працівників і постачальників матеріалів. Три основних види контрактів облігаціями поручитель є:

• грошову заставу гарантує, що пропозиція було запропоновано сумлінно і підрядник отримає в контракт за ціною пропозицію і забезпечує необхідну продуктивність і оплати облігацій.
• Якщо підрядник не виконує або не виконали умови договору, виконання контракту захищає власника від фінансових втрат.
• оплата зв’язок гарантує, що підрядник буде оплатити всі його субпідрядники, робітники, і постачальників, необхідні для проекту.

Використання облігацій поручителем на приватні проекти будівництва на суді власника. Альтернативи зв’язку охоплюють акредитиви поряд з самострахування, але ці параметри також не пропонуємо 100% продуктивності та оплати захисту, ні забезпечити компетентним підрядником. У разі, якщо проект повинен бути пов’язаний, власник повинен вказати зв’язку вимог у договорі документами. Субпідрядників може знадобитися для отримання поручительства, щоб допомогти генеральним підрядником управляти ризиками, особливо якщо субпідрядник несе відповідальність за важливі частини роботи чи надає спеціальності, які дуже складно відновити.

Поруки завжди повинні бути впевнені. Більшість компаній, поручительства є дочірніми або підрозділів страхових компаній, але обидва поруки і традиційні страхові поліси створить ризик механізмів передачі синхронізовані департаментами державного страхування. Продуктивності, а також оплати облігацій зазвичай оцінюються на основі вартості контракту склеюваних, але не від розміру зв’язком. Якщо сума контракту буде змінено, то премія буде також отримати скоректовані залежно від зміни ціни контракту. На щастя, виживання і раніше є життєво важливим інстинктом промисловості Договори поруки. Таким чином, сильна економіка зберегла підрядників і так зайняті невдачі стають менш автоматично. Тим не менш, прибутковий бізнес зв’язків залучає нових учасників поруки, і надлишок потужностей, накопичені на ринку поручительства. І, як конкуренція для склеювання був посилилися, зв’язок премій знизився.

премій
Ріст премій поруки, можливо, вирівнявся-чи ні, виходячи з ряду факторів. Оскільки ринок отримує затягнуті, поручительство компанії також збільшили свої структури цін, відповідно, для підведення усіх підвищених втрат і збільшенню вартості перестрахування, персоналу та інші витрати на ведення бізнесу. Нарешті, після короткого періоду санації, поручительства премії в даний час стає більш реалістичним для надане значення.

зважувати ризики
Обидва банкіра поруки і галузей гарантувати ризик для підрядників, і обидва насолоджувалися гарною часу прибутку фазі розширення циклу, а також страждала від багатьох втрат при її фази стиснення. Банкіри повинні звернути всю свою увагу до індустрії поруки тільки через його можливості і прагнення до заміни ризик того, що має додаткову зіткнення на фінансові установи. Чим менше будівельних ризиків зв’язку компанія підписує, тим більше ризик кредитора необхідно враховувати, так як поручитель і банкір необхідно оцінити, а також контролювати їх апетити комбінований ризик для будівельної галузі.

претензій
На даний момент поруки стикається з численними частотах претензій порівняно з тяжкістю втрат у фазі відновлення ділового циклу, хоча є зростання в тяжкість і частота стверджує, що багато в чому залежить від регіональних умов. Загальна думка полягає в тому, що до кінця 2005 року, втрати будуть всі працювали, як їх по всій системі і облігацій вплив буде тільки на проекти гарантовані сьогоднішніх більш суворі стандарти, тому коефіцієнти збитковості передбачувані у поліпшенні, ніж попередні дні.