порад, які допоможуть правильно вибрати компанію по страхуванню життя

Хоча це іноді і складний продукт, переваги страхування життя кілька. Надаючи кошти, які допомагають сім’ям стати незалежною і самодостатньою, право поліса страхування життя піклується про речі, коли постачальники вже не може.

Прості кроки, щоб знайти належне освітлення

Коли улюблені йдуть, подружжя і члени сім’ї регулярно мають клопітка час ясно мислити і роботи з компаній по страхуванню життя і фінансових питань може бути надзвичайно напруженим. Але, приймаючи ці 4 простих кроків до пошуку вищої якості постачальником страхування життя, простіше, щоб згладити перехід, що життя і захищати тих, кого любиш, коли прийде час:

1.Request лапки. При зіставленні з страховими компаніями, дати їм зателефонувати або відправити їх по електронній пошті і запитати про речі, які не ясні. Якщо ви не знаєте, як багато або яке життя покриття вам потрібно, нехай компанії пропонують допомогти з їх досвідом.

2.Before ведення бізнесу з фірмами, проконсультуйтеся з держдепу страхової, щоб бути впевненим кожен буде схвалений в державі проживання. (Так як ліцензування здійснюється державами індивідуально, не всі фірми затверджуються в кожному штаті.) За підтримки держдепу. страхування, сім’ї покриті Якщо коли-небудь проблеми фінансового чи іншого.

3.Compare контрактів і політики ретельно. Читати дрібний шрифт, і попросити агентів зі страхування життя про все, що незрозуміло. Краще відкрити для себе заздалегідь, ніж залишити сім’ю збентежений і намагається знайти відповіді пізніше.

4.Compare рейтинги незалежних корпорацій рейтинг в Інтернеті, наприклад, AM Best, Moody ‘s, Standard & Poors або Вайс. Ці послуги найбільших компаній по страхуванню життя засновані повністю на, як вони виконують професійно і цінну інформацію, яка може допомогти у виборі правильного життя компанії.

Робимо вибір між різними страховиками

З урахуванням зазначених вище інформація у вашому розпорядженні, наступного розглянути і порівняти наступні ідентифікатори від однієї компанії до іншої. . Вони допоможуть вам правильно вибрати страховика: один, який може бути залежало і надійних у важкі часи.

Продукту. Більшість страхових компаній поставляємо широкий спектр політики і функцій, так що вибрати компанію, яка відповідає ситуації найкраще.

Фірмового стилю. Різні корпорації часто мають схожі назви. Деякі страховики життя використовувати слова, пропонуючи грошову силу, клас, зрілість, надійність, уряду включенні або добре зарекомендував себе американці, які можуть бути сумнівними.

Ознайомитися з повною назвою кожної компанії, і домашній офіс місце для реальної ілюстрацією своєї ідентичності.

Фінансової стабільності. Слід покладатися на рейтинги незалежних рейтингових агентств обговорювали вище, щоб вибрати фінансово стійких корпорацій, які буду навколо довгостроковій перспективі.

Рекомендації та обслуговування. Тому що страхування життя є складним продуктом, знайти комунікативної, сумлінні компанії, які поважають ваші вимоги.

Формули винаходу. Перевірте з DEP державному страхуванню. Для визначення обсягу покупця скарг проти відповідного обслуговування претензій. Це може дати вам уявлення про те, чого слід очікувати приходять претензії часу.

Преміум і вартість. Порівняти аналогічні плани страхування життя від різних фірм, щоб отримати правильну справу. Страховики бази премії за віком, типом політики та функції, а також, скільки страхування життя набувається, але ціна найчастіше гнучким.

Не ризикуйте залишивши членів сім’ї небезпечно. Вжити заходів, щоб забезпечити майбутнє сьогодні вашої родини. Це дасть безпеку тим, кого любиш і зробити життя трохи простіше.