порад, щоб заощадити на автострахуванні

Ми всі хочемо, щоб робити заощадження в нашому житті. Автомобілі включені. Myriad страхові компанії пропонують різні ставки страхових внесків залежно від їх охоплення політики. Тому важливо, що ви отримаєте найкращий пакет страхування для Вашого автомобіля.

Ці поради допоможуть вам, як управляти своїм Страхування автомобіля в межах бюджету.

Некоректно порівнювати: витрати принаймні 5:57 страхові компанії дасть вам чітке уявлення про пов’язані з цим витрат з різною політикою. Шукайте раджу колег, друзів, родичів. Крім того, з витрат, послужний список компаній дуже важлива.

Стоячи, сила і фінансове становище компанії повинні бути розглянуті. Запит на більш високі франшизи – Це та сума, кожен платить до внесення будь-яких претензій у зв’язку з аварією. Повне охоплення і зіткнення продається разом з франшиз. Чим більше франшиза, тим менше ставка внеску. За рахунок збільшення франшизи скажімо, від $ 300 до $ 600 буде незмінною знизити вартість до 20 до 35 відсотків.

Старі автомобілі – Зіткнення падіння і повним покриттям – краще відмовитися від зіткнення і всеосяжний охоплення, якщо автомобіль коштує менше, ніж у 10 разів премію у вашому поточному ринку. Один із способів зменшити вартість покупки авто покриття від існуючих страхування та страхування від існуючих носіїв.

Ні подвійним покриттям Здоров’я – Уникайте медичного страхування з автоматичною політики якщо у вас є достатньо медичного страхування. Це один із способів зниження витрат.

Хороший послужний Кредитна карта – Це має безліч переваг – дозволяє подавати позови, якщо кредитний бал менше. Хороший рахунок кредиту також допоможе у врегулюванні аварії за допомогою компанії.

Низький автомобілів зі знижкою профілю – Незвичайні і модні авто з високими витрати на технічне обслуговування і високий рівень привернути увагу злодіїв, а також. Низький бюджет, низький профіль автомобіля допоможе багатьом з страховика знижки Boost.

Пробіг Графов – більше знижки можна отримати при русі менше, ніж в середньому пробіг записаний на рік.

Уникайте подвійне охоплення здоров’я-Якщо ви думаєте, що у вас достатньо медичного страхування, а потім уникнути медичного страхування з вашої автоматичної політики. Це допоможе вам скоротити витрати.

Підтримувати хороші кредитні запису Страховики використовують кредитну історію при визначенні ціни страхування. За статистикою, більш низький кредитний ваш рахунок, тим більше ви, швидше за все, подавати позови. Людина з гарною кредитною бали, швидше за все, врегулювати аварії без підтримки компанії. Намагайтеся підтримувати хорошу кредитну історію.

Купони з низьким профілем автомобіль Автомобілі, які є дорогими в ремонті або привабливими для злодіїв буде мати більш високу швидкість. Подумайте про купівлю низький профіль або середню автомобіля, як це ваш страховик може придумати зі знижками для такого автомобіля.

Низький Пробіг Pays – отримати деяку знижку на внесок при русі менше, ніж в середньому пробіг записаний на рік.

Про Групові знижки – Це все про групу приймаючи страхової план колективно. Будь то роботодавець, бізнес-групі або асоціації. Перевірте наявність таких планів.

Безпека Знижка – Знижки також пропонується, якщо автомобіль оснащений безпеки предмети, такі як подушки безпеки, автоматичні ремені безпеки, Система ABS. Тож безпека платити за вас.