поради, як право індивідуального плану

Тепер, коли ми визначили, чому з індивідуальним покриттям здоров’я важливо, наступний крок полягає в пошуку хорошого плану по магазинах навколо. На щастя чи ні, існує безліч способів ви можете піти і занадто багато компаній, щоб перевірити, так що отримати хороший план з великою кількістю покриття за справедливою ціною буде вельми підприємства. Але незалежно від того, як важко це може його спочатку, упевніться, щоб провести деякий час на покупки навколо, тому що в підсумку це окупиться в хорошому Ціни та адекватного охоплення за гроші, які ви платите. І це наша головна мета, чи не так? , Щоб зробити покупки трохи легше, ось деякі фактори, щоб розглянути, шукаючи вашого страхового плану.

Перший крок, який ви повинні зробити, перш ніж навіть почати придивлятися до цін на страхування будуть оцінювати ваші реальні потреби. Подивіться, що стан здоров’я у вас прямо зараз, оцініть свій спосіб життя, проконсультуйтеся з вашим лікарем і дізнатися історію хвороби вашої сім’ї, щоб визначити приблизну кількість грошей вам потрібно з вашої охоплення. Після того як ви зробили всі оцінки, дізнатися, які типи страхового покриття буде відповідати вашим потребам. Також не варто забувати про пророцтва, як ви можете зіткнутися з різними умовами в майбутньому, навіть якщо у вас немає ризику на даний момент. Запам’ятайте, чим більше ваші медичні витрати будуть дорожче ваша страховка стане.

Говорячи про витрати, майте на увазі, що практично з будь-який вид медичного страхування ви будете платити з преміями, зазвичай кожен місяць. Як правило, це фіксована сума, і це не залежить від того, як ви використовували ваше покриття чи ні. Що дійсно важливо, фактична кількість охоплення включені в ваш план, і чим більше сума, тим більш високі страхові внески з вас будуть стягувати з кожним місяцем. Крім премій, деякі види індивідуального медичного страхування нести додаткові витрати, такі як відвідування лікарні, додаткові огляди, певні види лікування і так далі. Все це багато в чому залежить від фактичного плану у вас є, медичні проблеми ви зіткнулися і об’єкти ви отримаєте допомогу від застрахованих. І саме тому дуже важливо, щоб дізнатися про це, коли ви насправді ходити по магазинах навколо, а не коли ви вже придбали план.

Ефективний спосіб зробити свій індивідуальний план є менш дорогим для регулювання розміру франшизи плану несе. Франшиза певну суму грошей, яку ви платите за послуги до вашого страхового покриття насправді ногами дюйма Це зі своєї кишені витрати, які не будуть відшкодовані вашого страхового покриття. І чим вище це кількість франшизи більш низькі премії ви отримаєте. Тим не менш, завжди переконайтеся, що сума франшизи не надто висока для вашої кишені і вам вдасться заплатити необхідну вартість без значний вплив на ваш бюджет. В іншому випадку немає ніякого фактичного сенсу в тому, низькі страхові внески, коли у вас є, щоб скоротити інші необхідні витрати тільки на виплату франшизи.

Інша справа, мати сповіщення мережа фахівців ви отримаєте допомогу. Переконайтеся, що ваш план надається у кошти, яких ви зазвичай відвідування, і це не зажадає йти в іншій частині міста тільки, щоб отримати медичне обстеження.