поради щодо купівлі страхового бізнесу

1. знати ваші ризики

У світі страхування перевізників визначити обсяг ризику, який вони приймають при видачі політика. Цей процес є те, що знаю, як андеррайтинг, носії розглядає ваш додаток, а потім вона визначає, буде надавати всі, частину або жоден з покриття, що ви хочете для кожної політики проведення франшизи. Премія визначається фактична ціна, яку ви платите за політику на щорічній основі.

Навіть якщо Є багато страхових компаній, там тільки деякі з них матиме апетит до типу ризику / бізнес, який ви використовуєте. Інші фактори, які визначають, перевізники будуть пропонувати покриття типу будівлі, розташування, типу охоронної або пожежної сигналізації, що у Вас вже є на місці, а також суми страхових ви шукаєте, щоб купити. Загалом, чим вище франшиза, яку ви готові погодитися прийняти, тим нижче річна премія буде, це, як кажуть ви, по суті, перевозять фінансових ризиків у разі непокритий збиток. Тому важливо визначити свій страх і ризик до прийняття цього рішення.

2. Знайти ліцензованим агентом з доброю репутацією

Брокери отримують комісійних безпосередньо від страхових компаній, коли вони продають вам політики та цих комісій буде змінюватись в розмірі від носія до носія, тому його важливо знайти комерційний страховий брокер, який має ваших інтересах, як розум, а також його власні. Знайти хорошого страхового брокера настільки ж цінне, як знайти хорошого бухгалтера або адвоката, тому що коли є втрата це брокер, який буде в деяких випадках повинні допомогти вам в обслуговування рахунку та отримання претензії покрито від вашого імені, то напрямок може мати неоціненне значення. Переконайтеся, що ви мати справу тільки з ліцензованими брокерами, багато державних дозволить вам перевірити це самостійно певний веб-сайт Департаменту страхування держави.

3. біля магазину

Деякі брокери тільки спеціалізуються на певних видів ризиків і багато раз не буде мати можливість отримати краще висвітлення за найбільш конкурентоспроможною ціною, тому дуже важливо, щоб робити покупки покриття навколо. Наприклад брокер, який спеціалізується на нечрезвичайних рахунків швидкої допомоги будуть схоже, не зможе отримати кращу ціну для адвоката шукає професійної відповідальності адвоката. Якщо ви можете знайти фахівця для вашої конкретної ризик того, що, швидше за все, брокер в змозі отримати Вас краще висвітлення це за найкращою ціною і, будь ласка, завжди мати на увазі ціна це ще не все. Як і в усьому ви зазвичай отримуєте те, що ви платите.

4. власників бізнесу, політики

Є два способи купити комерційне страхування, коли ви власник бізнесу, перше є окремо, якщо страхування майна та відповідальності за ризик написані в двох окремих політик. Купівля страхування таким чином, може привести до більш високої премії і повинні бути написані на окремих носіях. (ПБ) або політика власників бізнесу поєднує охоплення в одну стратегію, а, як правило, дешевше і включає в себе безліч модулів боковий, які мають відношення до цього конкретного ризику або бізнес ви берете участь. У більшості випадків бізнес-політики складаються з покриття, які включають загальні відповідальності, майна, авто охоплення, перешкоди в бізнесі та інших видів покриття, загальних для більшості видів бізнесу. Правила ведення бізнесу власника спростити процес і може бути дуже рентабельним. Однак вони не включають кожен тип покриття вашого бізнесу, можливо, буде потрібно і, отже, важливість наявності хорошого брокера бере участі для керівництва.