поради щодо економії грошей на страхування автомобіля вашого підлітка

В одному епізоді “менти”, патрульний поліцейський у Неваді зупинили автомобіль з лопнув задній ліхтар. Дві молоді дівчини в убогий бікіні їхали машини, дівчата зупинилися, патрульний офіцер просимо водія, чи знає вона про зламаний хвіст. Дівчина розповіла, що автомобіль вдарив ним деякий час тому і втік залишивши, не сплачуючи за пошкодження автомобіля. Патрульний офіцер попросив водійське посвідчення та документи страхування, дівча віддало спільно, офіцер запустити його в базу даних поліції в комп’ютері в патрульній машині. Офіцер з’ясував, що ліцензії дівчата призупиняється, і її політика була вже закінчився. Дівчина зробила виправдання, що вона вже посадив її припинена ліцензія, і вона поняття не має, чому її політика завершився, тому що вона знає, що вона їм платить. Офіцер дозволити їй підписали контракт на відвідування судового засідання щодо водіння без прав і ніяких доказів відповідальністю, патрульний поліцейський поняття не має, якщо дівчина каже правду про регулярно платити за її страхування автомобіля. Враховуючи, як молода дівчина, швидше за все, вона не платить, щоб застрахувати її транспортний засіб, в першу чергу тому, що автомобіль політики для підлітків є великий цінник.

Підлітки вважають високими ризиками і водіїв за даними статистики, 16-річних мають найвищу швидкість крах усіх водіїв у будь-якій віковій групі. У Каліфорнії самі підлітки помилка батьків позичити їм машину після отримання водійських прав. Батьки часто дають їм старий автомобіль і дивитися безкоштовно Автострахування Котирування Каліфорнії, але оскільки держава має так багато автомобілістів, ніхто не може гарантувати 100% безпеку на дорозі. Таким чином, страхування автомобіля вашої дитини це те, що хороший батько повинен робити.

Отримання політики страхування автомобіля для молодих водіїв досить дорого. Для сімей, страхування всіх членів Вашої родини не здатні керувати автомобілем є мудрим кроком, у разі аварії ви застраховані. Однак, якщо ви додасте ваша донька-підліток і син на ваш, ваша премія буде збільшена на 50 відсотків. Підлітки схильні до дорожньо-транспортних пригод через відсутність досвіду у водінні, страхуванні відповідальності не достатньо для молодий водій, повне охоплення зіткнення настійно рекомендується. Авто страхування для підлітків має здоровенний цінником, але є способи, щоб скоротити ціну і переконайтеся, що ваш син або дочка буде набагато безпечніше, коли вони за кермом. Установка АБС і подушки безпеки могли б дійсно змінити ситуацію, коли мова заходить про безпеку ваших драйверів підлітком. Установка цих функцій безпеки може не тільки захистити сина і дочки, які ведете машину, деякі страховики пропонують знижки теж за ці функції.

Якщо ваш син або дочка в коледжі, і вони знаходяться далеко від вашого будинку, завжди нагадувати їм вчитися. Студенти, які мають вражаючі академічні повноваження часто дають доступний охопленням. Завжди нагадати їм, щоб безпечно керувати автомобілем; отримання трафіку квиток збільшить ваш дохід. З вашого боку, як відповідальний батько завжди платити за ставкою в строк. У разі страхування Вашого автомобіля скасовано через оплати і жоден ваш підліток за кермом автомобіля, коли вони заходять патрульний поліцейський буде багато неприємностей, автомобіль без активної політики буде конфіскований, а також ви платитиме 500 доларів за вашого сина чи дочки плату ‘незастрахованих водіїв.
Якщо ви тільки що купили автомобіль для вас підлітка для їх день народження, робити правильні речі, батьки повинні зробити, подзвонити страховикові і отримати безкоштовний лапки страхування автомобілів Каліфорнії, щоб захистити своїх підлітків від непередбачених аварій на жвавих магістралях в державі. Застрахувати автомобіль вашої дитини і захистити його або її від небезпеки, що насувається на дорозі.