поради щодо вибору приватного медичного страхування

Вибір приватного медичного плану може здатися нездійсненним завданням, і ви хочете, щоб переконатися, що ви в кінцевому підсумку з політикою, яка підходить саме вам. Ця стаття дасть вам кілька порад про вибір приватного медичного страхування.

Не забувайте, що ви також можете отримати незалежну консультацію, інформацію і керівництво теж. Важливо, що ви розумієте, ваші варіанти медичного страхування і задоволені своїм вибором.

Коли ви шукаєте для приватного медичного страхового поліса, важливо, що ви знаєте, що шукати і розуміти інформацію, яку ви представили с. Ось деякі з областей, ви, ймовірно, хочете, щоб розглянути.

Приватне медичне страхування плану

Подивіться уважно на те, що будь-який поліс страхування здоров’я насправді охоплюють, перш ніж підписати на пунктирну лінію. Не всі політики охоплюють ті ж самі речі. Наприклад, деякі кришки лікарні лікування і процедури, а інші будуть також охоплювати консультацій та амбулаторного лікування. Подивіться на яких умовах і не підпадають теж.

Подумайте, що для вас важливо і виберіть політику, яка вписується в це.

гнучкість

Деякі приватні медичні плани є басейн, лікування постачальників, що ви можете вибрати, в той час як інші дають вам повну свободу вибору власного лікарню. Зважте даному питанні, поряд що ще політики пропонує вибрати те, що краще для вас.

лапки

Завжди отримують більше одного приватного медичного страхування цитатою перш ніж приймати остаточне рішення по вашому приватних медичних плану. Автоматично не просто піти на найдешевший план, хоча – ви повинні оцінити пакет в цілому.

Дрібний шрифт

Переконайтеся, що ви прочитали і зрозуміли дрібним шрифтом будь-якого приватного медичного плану, перш ніж зареєструватися. Не бійтеся звернутися за роз’ясненнями у разі потреби.

Допомога та підтримка

Розглянемо які поради і підтримку приватного медичного плану провайдери пропонують. Ви хочете, щоб мати можливість поставити питання і отримати відповідь швидко і мати керівництво під рукою, якщо вам це потрібно. Деякі провайдери мають запит гарячої лінії і деякі з них також пропонують послуги, де вони можуть організувати лікування від вашого імені, якщо ви вимагаєте його.

Варіанти оплати

Дізнайтеся про те, як ви будете повинні платити страхові внески. Буде вам доведеться платити всі щире або ви можете домовитися щомісячні платежі у відповідності з вашим бюджетом?

Запитайте про оплату лікування, а також. Що робити, якщо ви вирішили завести лікування на NHS? Чи будете ви як і раніше отримують грошові виплати? Як ви проводите обробку платежу? Як ви знаєте, ваша страховка покриває вартість будь-якого лікування?

Робити ваші дослідження

Очевидно, що з так багато речей, щоб розглянути, коли ви шукаєте для приватного медичного плану, важливо, що ви робите ваші дослідження ретельно. Запишіть, що важливо для вас і деякі приклади питань, що ви хочете запитати. Використовуйте Інтернет, телефон і, можливо, обличчям до обличчя зустрічі для ваших досліджень. Порівняйте цитати і плани на пропозицію.

Пам’ятайте, однак, що, хоча співвідношення ціни і якості має важливе значення, дуже дешевий приватний план здоров’я не може бути краще для вас.

Є багато питань, які необхідно враховувати при виборі медичного страхування. Магазин навколо і не бійтеся задавати питання, щоб переконатися, що ви отримаєте політику, яка підходить саме Вам.