поради, щоб отримати дешеве страхування автомобілів

Якщо ви ще не зіткнулися з тим, що за кермом автомобіля коштує дорого, цей час ви правді в очі. З газом піднімаючись на весь час високо в Сполучених Штатах і страхування автомобілів також зростає, це плоский з дорогих, щоб рухатися. Ця стаття не може допомогти вам у газовому питанні, але з рад, перерахованих ви будете на шляху до дешевої Автострахування.

Поради, перераховані нижче, допоможе вам заощадити гроші на страхування автомобіля.

1. Перше, що ви можете зробити, щоб заощадити гроші, щоб збільшити ваші франшизи. За рахунок збільшення вашої франшизи від стандартних $ 250 до $ 500 можна заощадити майже 30% на щорічні премії. Це дуже легко зробити це, щоб, простий телефонний дзвінок вашого агента.

2. Вам потрібно консолідувати охоплення. Багато страхових компаній пропонують пакети послуг, які дають вам дуже хороші знижки. Якщо ви страхуєте кілька автомобілів, або навіть ваш будинок, під ту ж політику, деякі страхові компанії пропонують вам сотні доларів з вашого щорічної премії.

3. Якщо ви в даний час водіння автомобіля старше ви повинні розглянути можливість видалення всеосяжний охоплення. Старий легкових і вантажних автомобілів часто не варті франшизи, що ви покриваючи їх. Якщо ви зареєструєтесь на відповідальність тільки для покриття ви будете економити гроші, але до цих пір покриття на транспортний засіб.

4. Підлітка страхування автомобіля знаходиться у верхній частині списку найдорожчих для страхування автомобіля в порівнянні з усіма іншими автомобілістами. Страхова компанія розуміє це і пропонує знижки для студентів, які мають можливість отримати хороші оцінки, середній B або вище. Якщо ви студент або мати підлітків з страхування автомобіля вам слід звернутися до агента, щоб отримати більш детальну інформацію.

5. Один з кращих способів заощадити гроші на страхування автомобіля є підтримання судимості водіння. Якщо ви отримуєте в аварію і знаходяться у вині, страхова компанія повинна буде збільшити ваші ставки, щоб компенсувати гроші, які вони втрачають, і це змусить вас втратити більше грошей. Якщо ви не потрапляють в аварії, хоча ви зможете зберегти ваші ставки те ж саме, і навіть може отримати знижку за те, що аварія безкоштовно.

6. Ви не єдиний фактор в тому, скільки ваша премія ставка буде, ваш автомобіль також не грає ролі. Якщо у вас є автомобіль з антиблокувальною системою гальм, анти-лівих пристроїв, і навіть подушки безпеки, це дешевше для компанії, щоб покрити цей транспортний засіб так, страхова компанія не буде стягувати з вас стільки ж на ваші ставки.

7. Можна подумати, що ви хороший водій і не потрібно, щоб взяти драйвери навчальні курси, але ви заощадите гроші, взявши один. Страхові компанії пропонують знижки для тих, хто закінчив курс навчання водінню. Отже, незалежно від того, ви підліток, який стає освіченим в перший раз або той, хто в’їхав протягом багатьох років, це відмінний спосіб заощадити великі гроші.

З страхування автомобіля і ціна на газ піднімається все вище кожен день, це занадто дорого, щоб рухатися. Якщо ви будете слідувати порадам, перераховані в цій статті, ви повинні мати можливість отримати дешеве страхування авто і бути в змозі отримувати задоволення від водіння автомобіля, що набагато більше.