поради та міркування доступного медичного страхування

З доступного медичного страхування постійно стає все більше і більше просто нездійсненною мрії все більше і більше людей, чітко раз закликають до більш глибокого розгляду купувати його, ніж більшість людей коли-небудь дати на це питання.

Одна з проблем, з міркуваннями доступного медичного страхування просто невігластво з боку громадськості. Люди не зупиняються, щоб розглянути їх справжню особистих потреб і тому не поспішайте, щоб дивитися в різні політики і варіанти, які можуть бути доступні для них.

Але ще одна проблема з випуском доступного медичного страхування є те, що так багато людей не платять за все або більшу частину своєї медичної страховки: замість цього, їх роботодавець оплачує його і бере невеликий вирахування (якщо такі є), їх попередньо податків зарплати, з вирахуванням вони швидко стають обумовлено ніколи не пропустите.

Страхування в будь-якому контексті, як правило, характеризується низькою премії, високої франшизи і обмежений охоплення. Але в США, це стає з ніг на голову в результаті змови між урядом і страховиків (і громадськість просто просить все більше і більше). Медичне страхування характеризується супер високі премії, низькі франшизи, і «всеосяжної» покриття. Тільки уявіть, як ваші високі премії автострахування буде, якщо ваш план покриті заміни масла та шин повороти!

Це призвело до набагато зойк про реформу охорони здоров’я страхування в цій країні, але до пори до часу вам доводиться мати справу з тим, що поклав перед вами.

Отже, спосіб почати пошуки більш доступним медичне страхування, якщо вам доведеться заплатити за свої власні просто прийняти план, який виплачує в менше число обставин і починає платити після більш високу франшизу поріг.

Якщо ви зробите це, ви повинні будете уважно особистої оцінки ризику в першу чергу. Яке ваше здоров’я як? Яке ваше сімейної історії хвороби, як? Чи є у вас особливі потреби? Якщо ви шукаєте для сімейного плану, які відповіді на ці питання для членів Вашої родини? Ви також хочете отримувати інформацію про “превентивної медицини”, або способу життя здоровий спосіб життя так що вам не потрібно буде використовувати або ризик необхідності виплат зі свого медичного страхування, як багато.

Ще одне міркування, ви можете зустріти це тривалість необхідних охоплення. Може бути, ви шукаєте план медичного страхування тільки тому, що ви перебуваєте в середині роботи, але ви повною мірою очікувати, щоб знайти нову роботу дуже скоро, і одне з переваг. Знову ж таки, ви можете скоротити витрати (за загальним визнанням), приймаючи ваші шанси на більш низьку премію, високу франшизу, менш всеосяжний план, щоб подолати вас, перш ніж ви можете повернутися до мають слабкий відрахуваннями, прийнятими з вашої зарплати ще раз.

Один з найкращих рішень цієї головоломки для людей, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю є MSA, або медичні ощадні рахунки (іноді званий Арчер MSA на честь конгресмена, які допомогли створити MSA, спонсоруючи його поправку, Білл Арчер). MSA є ощадний рахунок, який заробляє податком інтерес для медичних витрат і багато працює, як ІРА. Власник облікового запису робить внески і отримує відсотки на ці кошти. Дані процентні вигоди податків відкладено або оподатковуються, коли зняті на медичні витрати. Є правило, обмеження на щорічній, але не на все життя, поповнення рахунку.

СУО є більш доступним медичне страхування, тому що вони мають відносно низькі премії і більш високі франшизи та страхові внески надалі компенсується оподатковуються відсотки зростання.