поради про те, як поводитися претензії аварії компенсації

Якщо ви були залучені в аварію – будь то автомобільні або під час відпустки за кордоном – і у вас є страховка, то ви маєте право зробити претензії аварії компенсації, щоб компенсувати вартість збитку, госпіталізації або незручності, які у вас є випробували. Це може бути складним процесом, якщо ви не знаєте, як це зробити. Так що, перш ніж що-небудь станеться, ви повинні почати вчитися більше про позов терміни подачі заявок, вимоги, а також людей, яких ви повинні наблизитися, щоб зрушити.

Перш за все, ви повинні переконатися, що ви зібрали всю необхідну інформацію та посилання про нещасний випадок, особливо якщо ви переслідуєте позов на свій розсуд. Деталі, які вони забезпечують допоможе підтримати вашу претензію і дати вашої страхової компанії менше підстав сумніватися у ваших вимогах. Деякі з цих документів вам потрібно забезпечити безпеку імена та адреси свідків, особистості співробітників міліції розслідування вашої справи і номери їх жетонів (якщо такі є), повний звіт інциденту обговоренні обставин під час аварії, фотографіями сцени а також травми ви стійким, медичний висновок, і, звичайно, ваші медичні рахунки.

Тепер, не відчувають себе засмучуватися, якщо буде потрібно страхова компанія деякий час, щоб повернутися до вас. Процес огляду зазвичай займає кілька тижнів або місяців, залежно від того, як великі ваша справа і наскільки велика ваша претензія. Але коли вони приходять і пропонують вам претензії аварії компенсацію значення, ви можете забронювати право відмовитися від акцепту, якщо ви знайдете його нижче того, що ви насправді заслуговують. Це залежить від вас чи ви пройти через переговорний процес на свій розсуд або отримати адвоката аварії претензії, щоб підтримати Вас. Але в будь-якому випадку, ви повинні бути в курсі того, що ваша заява має становити урахуванням втрат часу роботи або роботи, пошкодження майна, медичне та реабілітаційне витрат, а також травми ви випробували.

Велику частину часу, страхові компанії не йти до суду на ці речі, тому що від турбот. Таким чином, вони погодяться на компроміс. Але якщо ви хочете отримати вищу претензії аварії компенсацію, то ви повинні бути готові до судової тяганини. Але це буде дуже виснажливою. І деякі непотрібні деталі на випадок може бути вихований в ході судового розгляду, щоб спробувати оскаржити ваші твердження. Ви можете в кінцевому підсумку боляче і приниженням. Але це ризик, пов’язаний з цієї діяльності. Так що ви повинні стежити за тим, що ви покрили всі кути і не показали безпечності до і після аварії. І, що ви не пропустіть відповідності з кожним попитом страхову компанію виклав.

Звичайно, якщо тип травми ви стійкості не покриваються страховим полісом ви отримали, або розташування не місце вони схвалюють або діяльності ви зробили те, що вони взяли з їхнього списку претензій, ви не можете стояти шанс проштовхування з тим, що ви хочете. Тому переконайтеся, що читати договір, перш ніж ви погасити політики.