поради про те, як перемкнути страхових компаній

Це не так складно, як я, може здаватися!

Причини вибору іншої страхової компанії для покриття вашого авто, численні. Може бути, це рівень послуг, які ви не зовсім задоволені, або іншої страхової компанії має той же обсяг страхового покриття на значно нижчою ціною. Сьогодні, перевіряючи страхові тарифи і порівнюючи їх з тим, що інші перевізники повинні запропонувати декілька завдань хвилин. І якщо ви вирішите, що ваш поточний постачальник страхування повинен бути переключено на інший, ви будете здивовані, дізнавшись, що це не так складно зробити, як може здатися.

Чому варто вибрати іншу страхову компанію?

Перевірка поточного страхові тарифи мають стати рутинною для вас, щоб переконатися, що ви отримаєте саме те, що ви платите. І, роблячи так, ви завжди повинні ходити по магазинах навколо з іншими перевізниками, а також. Навіть той же сум і типів покриття можуть мати різні цінники з різними компаніями. Це тому, що кожна страхова компанія має свій власний набір показників визначення остаточного страхові тарифи.

Основний показник, який компанія використовує для визначення ставок позовної досвіду з кожним група водіїв, які застраховані з ними. Іншими словами, якщо ваша компанія має багато претензій, поданих водіями вашої групи клієнтів (вік, стать, картку водія, кредитний рейтинг і т.д.) протягом даного періоду, ви, безумовно, досвід підвищення страхових ставок. Якщо це те, що вам доведеться мати справу з, ви, швидше за все, потрібно дивитися на те, що інші компанії можуть запропонувати.

Переконайтеся, що нова політика перед включенням

Є помилка в авто страхування не найкраще, що можна протистояти с, тому переконайтеся, що ви отримаєте нову політику перед видаленням старої. Нову компанію ви отримуєте від політики буде переконатися, що це займе силу права, коли старий буде скасовано.

Коли прийде час, чи не так?

Приблизно за місяць до поточної політики має бути відновлена ​​ви, ймовірно, отримати звіт про поточний страхові тарифи, знижки та умови. Ви можете використовувати цю інформацію, коли по магазинах навколо з іншими компаніями. Так що кращий час, щоб шукати авто страхування котирування становить 3-4 тижні до вашого фактичного політика буде продовжена або скасована.

Ви можете зробити це в будь-який час ви хочете

Очікування Дата оновлення не є обов’язковою умовою при переході в іншу компанію. Ви можете відмовитися від поточної політики в будь-який час ви хочете. Якщо це середині циклу, ви отримаєте залишилася частини річної премії від страхової компанії. Тим не менш, деякі компанії мають спеціальний короткий ставка, яка почнеться, коли ви вирішите скасувати вашу політику до продовження періоду. Так що краще, щоб дізнатися, якщо ваш поточний перевізник має такою швидкістю, і якщо так, то вирішити, чи буде нова політика принесе вам достатньо заощаджень, щоб бути гідним платити таку плату.

Видалення старої політики

Правильний шлях скасування політики просять компанію в письмовій формі це зробити, із зазначенням дати ви хочете, щоб ваші політики мають бути зняті. Якщо ви просто залишити політику без повідомлення або попросити компанії, він буде скасований у зв’язку з несвоєчасною виплатою, а це зазвичай означає погану запис на вашій кредитній історії і більш високий рівень при отриманні нової політики. Тому переконайтеся, що ви робите всі необхідні формальні документи, перш ніж перемкнутися на іншу компанію страхування автомобілів.