поради про те, як знизити страхування автомобіля оцінка

Пошук дешевих цитати страхування автомобіля? Продовжуйте шукати: Я впевнений, що ви не знайдете. Дешеве страхування автомобіля котирування не просто падають з неба, і ясно, щоб знайти дешевий цитату, необхідно визначити “дешево”. Перш ніж приступати до місії практично неможливо знайти дешеву цитату, необхідно знати, які чинники можуть і не можуть грати певну роль в результатах вашої цитати. Доступ до дешевих цитати страхування може бути декілька неможливо, але знижуючи її на кілька наступних кроків немає.

Спробуйте і підтримувати записи водіння так чисто, як ви можливо. Що означає відсутність нещасних випадків і без руху або дорожніх порушень. Ви повинні зобразити себе в якості безпечного автомобіліста; страхова компанія буде бачити Вас в якості кандидата низьким ризиком і автоматично зменшує вашу премію. Також зверніть увагу на покласти в протиугінних пристроїв та оповіщення у вашому автомобілі і намагатися завжди тримати свій автомобіль припаркований в безпечному гаражі, а не на вулиці чи в дорозі. Ви також можете відвідувати курси навчання водінню тільки перед подачею заяви на політику, так як це дозволить забезпечити дешевий страхової премії автомобіля.

Тому що страхові компанії є підприємства, управління ризиками та турбуватися про отримання оплати в строк, необхідно розуміти, що ви надійні і кредитних гідні. Маючи хороший рахунок кредиту допоможе значно, як це покаже, що ви надійні, отже, знизити ризик, а також премію. Це добре, що кредитні картки, так як вони будуть визначати свій авторитет. Тим не менш, спробувати знизити кількість карт у вас є, щоб два чи три: надто багато теж погано.

Знаючи, що вам потрібно, це важливо. Це очевидно: чим більше охоплювати вас подати заявку, тим дорожче вашій премії, ймовірно, буде. Зачистка ваш страховий план все, що ви думаєте, є непотрібним і тільки збереження саме те, що вам потрібно буде знизити премію і принесе вам набагато ближче до дешевої страхової премії автомобіля. Наприклад, у випадку, якщо Ваш автомобіль використовується тільки для конкретних речей, повідомте про це постачальника або брокера про це: це може зменшити ваші премії. Людина доставки або премії компанії водія, очевидно, буде більше, ніж у комірником. Так що майте це на увазі.

Також майте на увазі, що, як ви платите ваші премії буде також впливати на нього безпосередньо. Налаштування вашого виплата премії, як дебетові порядку знизить потенційний ризик, якщо ви звернули, і таким чином зменшити премії. Ви також можете подивитися на покупці річного поліса, а не шість щомісячних охоплення. Це принесе вам більш низької ціни, залишається тим же самим протягом року. Також переконайтеся, що ви запитаєте вашого агента або постачальника про спеціальні знижки і якщо ви маєте право на будь-який з них. Купівля будинку, для бізнесу чи політики в галузі охорони здоров’я в тій же організації може також призвести до знижки.

Є безліч інших речей, які ви можете спробувати знизити премію. Переконайтеся в тому, щоб дозволити вашому брокеру знати, що ваш автомобіль використовується для, це може заощадити вам гроші. Ви можете навіть дивитися на ваше здоров’я: як відомо, що люди, які курять, на відміну від людей, які не курять може заощадити на їх премії, бо вони вважаються більш відповідальними і надійними. Ви можете зробити деякі дослідження в Інтернеті, щоб знайти нові способи, щоб знизити премію: деяким може здатися дещо дивним, але деякі дійсно допоможе вам заощадити гроші.