поради молодим сім’ям

Коли люди молоді, останнє, що вони хочуть, щоб думати про страхування життя. Навіть вступі в шлюб чи іншій постійні відносини, ймовірно, не спровокувати проблеми. Тільки тоді, коли перша дитина знаходиться на шляху, що більшість пар сісти, щоб обговорити немислимо. У чому причина? Прийом дітей у вашому житті є прийняття відповідальності, щоб побачити їх до дорослого життя через найменшу кількість проблем можливо. Там повинна бути фінансової безпеки, на той випадок падінь одного батька. Що відбудеться, якщо обоє батьків вмирають, скажімо, в дорожньо-транспортній пригоді? Це підводить нас до першого питання. Це не має значення, як батьки будуть продовжувати працювати або одного буде залишатися вдома, щоб доглядати за дітьми. Незалежно від страхового ставиться на місце повинна покривати і партнерів. Таким чином, залишився в живих, ми сподіваємося, достатньо грошей, щоб завершити виховання дітей. Якщо родич взяти на себе турботу про ваших дітей після того як ви пішли, одноразова полегшить дітям в новий будинок. Щоб оцінити, скільки страхування, то вам потрібно “вгадати”, скільки це буде коштувати, щоб піклуватися про своїх дітей. Це буде особливо важливо, якщо будь-яка дитина має особливі потреби. Так що, якщо Survivor є домогосподаркою, він або вона повинен буде замінити відсутній дохід. Якщо домогосподарка зникає, добувач потрібно буде додати у витратах “няня”, тобто один або більше людей, щоб вести домашнє господарство в той час як залишився в живих поза протягом робочого дня.

Потім, продовжуючи в мислити немислиме режимі, ви повинні будете тримати страхування під контролем. Це охоплює ряд різних можливостей:
• ваше здоров’я дітей або потреби можуть виявитися дорожче, ніж ви передбачали тому збільшення суми покриття може бути необхідною;
• Якщо гроші були важкі і ви прийняли термін політики, в даний час може бути час, щоб перетворити його в ціле життя політика, або
• Ви можете зробити дітей бенефіціарами політики, якщо розлучення можливий.

Ще одним варіантом для розгляду, в той час як діти немовлят, щоб застрахувати своє життя. Це дуже дешево, тому що їх середня тривалість життя складає в довжину. Вона забезпечує проти невеликий ризик, що, якщо вони розвиваються хронічні захворювання в більш пізньому віці, вони могли б бути відмовлено страхування.

Ви, як батьки, є питання способу життя, щоб розглянути. Ви отримаєте знижки, якщо ви кинули курити, пити помірно і зменшити свою вагу, всі з яких розширити тривалість життя. Ви також отримаєте більш низьку ставку страхового внеску, якщо ви відмовляєтеся від небезпечних видів спорту або хобі. Нарешті, ви повинні думати про дещо інший ризик. Навіть якщо ви можете бути абсолютно здорові зараз, це не може тривати. Якщо у Вас розвинувся рак або хвороби серця, не буде ніяких подальших котирування по страхуванню життя. Тепер це балансування рішення, засновані на ваші найгірші страхи і ваше фінансове становище. Як молода здорова людина, ви отримаєте низькі ціни страхування життя. Це може допомогти вам прийняти максимально ви можете дозволити собі на початку вашого життя. При необхідності купити конвертовані терміну страхування. Це починається за безцінь, і ви можете прихованої, коли ви можете собі це дозволити.