поради з пошуку недорогу медичну страховку

Хоча ідея недорогу медичну страховку може здатися, що той, який є далеко поза досяжності, це дійсно може бути знайдено, якщо ви готові зробити трохи домашнього завдання за своїм розсудом. Звичайно, для того, щоб знайти багато, насамперед, потрібно вирішити, який тип покриття ви будете потребувати, – плата за службу або керованої медичної допомоги. Звичайно, ці плани низьких витрат на медичне страхування не плутати з групою планів медичного страхування, які часто пропонуються через роботодавців. Але якщо ваш роботодавець не пропонує гарну програму медичного страхування або будь-яку програму на всіх, ви повинні знайти свій власний.

Якщо ви шукаєте хороший план медичного страхування, яка не порушить вашого бюджету, ви побачите, що існує безліч факторів, які впливають на те, що ви будете платити. Однак, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб змінити ці фактори, знижуючи суму, яку ви повинні будете заплатити за страхування.

Смарт вибори здоров’я, які можуть допомогти – Вірте чи ні, одна з головних речей, які медичні страхові компанії будуть дивитися на ваше здоров’я, і ​​ви повинні переконатися, що ваше здоров’я знаходиться у відмінній формі. Ось кілька відмінних варіантів здоров’я ви можете зробити, щоб допомогти вам отримати недорогу медичну страховку, що вам потрібно.

* Знизити вага – Насамперед, ви виявите, що медичні страхові компанії будуть дивитися на вашу вагу при ухваленні рішення про вашу премії, і втрата ваги може безумовно, допоможе. Чому? Ну, як правило, люди, які мають надлишкову вагу в кінцевому підсумку справу з більше проблем зі здоров’ям, що робить їх більш високому ризику. Це більш високий ризик в кінцевому рахунку обійдеться вам на вашу премію. Отже, правильне харчування і фізичні вправи можуть допомогти вам скинути вагу і знизити те, що вам доведеться платити за страховку.

* Кинути палити – Так, куріння може змусити вас платити більше за медичну страховку. Курці частіше мати справу з проблемами зі здоров’ям, а також, і ви можете очікувати платити значно вищу премію на політику, якщо ви кинете курити і тримати від куріння протягом усього року.

Збільшення вашої франшизи заощадити – Ще один спосіб, що ви можете працювати на тому, недорогу медичну страховку ви хочете, щоб збільшити ваші франшизи. Чим вище франшиза, тим більше вірогідність того, щоб заощадити на премії, але пам’ятайте, що вам доведеться платити, що франшиза в певний момент, так що переконаєтеся, що ви дійсно можете дозволити собі оплатити його.

Порівняння планів, щоб заощадити гроші – одна з кращих речей, які ви можете зробити, якщо ви хочете заощадити гроші на медичне страхування є зайняти деякий час, і порівняти різні плани медичного страхування. Є багато типів планів і багато різних компаній, які пропонують їм. Отже, переконайтеся, щоб зайняти деякий час, щоб порівняти ці компанії і їх ціни, щоб ви могли отримати найкращу ціну.

Такими є лише деякі з речей, які ви можете зробити, щоб допомогти переконатися, що ви отримуєте недорогу медичну страховку. Залишатися здоровим є важливим і хороша страховка може допомогти вам зробити це. Просто переконайтеся, що ви будете дотримуватися цих порад, щоб переконатися, що ви не платили цілий стан для вашого покриття. Той, хто йде з страховою компанією маркою, ймовірно, буде коштувати вам більше всього, але це не гарантує краще покриття, тому не усувають інші компанії, які ви, можливо, не чули раніше.