поради з пошуку доступного страхування автомобіля

Доступне страхування автомобіля є те, що кожен хоче, щоб знайти і є. Ви розумієте, що ви не можете дозволити собі водити машину на дорогу без страховки, принаймні без напрошуватися на неприємності, але зберігає страхування автомобіля максимально доступними, особливо з споживачами затягують паски до межі в ці дні, може бути проблемою .

Маючи це на увазі, нижче наведено кілька порад, щоб мати на увазі, так що ви можете знайти саме доступне страхування автомобіля доступні. Використовуючи всі ці поради, ви неодмінно зможете отримати найбільш доступним страхування автомобіля доступні.

1. Вести хороший облік водіння. Ймовірно, це очевидно, але це, ймовірно, найбільша критеріїв у збереженні вашої ставки страхування автомобіля низькою. Переміщення порушення квитки (на відміну від паркувальні талони, які не є рухомої порушення) є найгірше, що ви можете мати. І якщо ви лежите в вашої страхової компанії, це ще гірше, бо вони дізнаються через двигун вашої держави управління технологічного транспорту, а потім вони будуть знову виставити вам рахунок за місяці, що ви платили нижчі ставки страхування автомобіля.

2. Розглянемо автомобіля ви страхуванні. Грунтуючись на багаторічному статистики, страхові компанії мають різні ставки для різних марок і моделей автомобілів. Наприклад, якщо ви хочете, спортивний автомобіль, типова ставка за Dodge Stealth майже вдвічі більше, ніж дуже схожа Mitsubishi Eclipse для того ж автомобіля року, тому, перш ніж купити новий або старий автомобіль, перевірте, як це тарифи з точки зору страхування.

3. Управління позицією франшиз. Ваш страховий тариф за $ 100 франшизи буде набагато вище, ніж ваші ставки з $ 500 франшизи. Визначте, як і де ви їдете, потім виберіть розумне франшиза рівнів тримати ставки на низькому рівні.

4. Ліквідація страховку. Якщо у вас є автомобіль, що ви все ще з здійсненням платежів по або це орендований автомобіль, ви повинні мати при собі страховку на вашій політиці страхування автомобілів. Але якщо це старий автомобіль, який буде виплачений, ви можете усунути страховку, так як ви більше не зобов’язані носити його. Але майте на увазі, якщо ви потрапили в аварію, є ймовірність, що всі витрати на ремонт вийде з вашої кишені.

5. Використовуйте будь-які знижки можуть бути застосовані. Іноді знижки можуть бути доступні для співробітників місцевої великої компанії. Для Вашої підлітків водіїв, деякі компанії пропонують хороші знижки студент для студента, який підтримує B або вище середній бал. Якщо він має фінансовий сенс, перевірте також розміщення страхових вашого домовласника з цією компанією, якщо вони пропонують кілька політиці чи декількох продуктів зі знижкою.

6. Вірте чи ні, продовжуйте вашу кредитну історію якомога чистішим. Автомобіля страхові компанії починають дивитися на кредитні споживчі звіти при цитуванні ставки страхування автомобіля, тому що вони нібито є дослідження, які показують, що люди з більш низькими кредитними рейтингами зробити більше претензій. Якщо ваш кредитний звіт не кришталевої чистоти, дізнатися, що ви можете зробити, щоб очистити його.

І збереження, найважливіший рада для останнього, всі засоби по магазинах навколо. Не вибрати страхову компанію лише тому, що в наступному кварталі або ваш брат-в-законі там працює. Це конкурентна промисловості та дозволить компанії довести, що вони хочуть вашого бізнесу, пропонуючи вам привабливими цінами. Не бійтеся робити покупки в Інтернеті або, так як багато разів в Інтернеті страхування автомобіля може заощадити вам купу над тим, що місцевої страхової компанії може запропонувати, і надати вам найдоступніший автомобіль страхування ви можете отримати.