поради для отримання дешевих авто страхування для підлітків

Підліткові страхування автомобіля є більш дорогим у порівнянні покриття є і він завжди буде таким. Авто страхових премій Підлітка стимулювати сім’ї, особливо якщо у вас є новий автомобіль.

Багато страхових компаній вважають авто водіями, що не досягли 25 років, ризик зрослої небезпеки. Таким чином, вони можуть збільшити ставки страхових внесків на будь-якому місці з 50% – 100%. Отже, ваш підліток почуває себе краще, для хорошої роботи допомагають різницю.

Багато батьків часто вступають у конфлікт з витратами на їх охоплення підлітків автомобіля, особливо, коли вони, як правило, вибирають самі останні моделі автомобілів, обладнаних пристроями, такими як контроль безпеки і подушки безпеки.

Але реальна проблема в тому, що підлітки з більшою ймовірністю потрапляють в аварії, ніж водії 25-65. , Тому що вони просто вчиться водити машину і тому, що вони, як правило, на більший ризик. Проте, ще не все втрачено, є способи заощадити гроші, якщо ви знаєте, як.

підлітків дешевого автомобіля:

Ціни в старих автомобілів залежить від багатьох факторів, таких як:

* По-перше, вони в залежності від віку та статі. Молоді люди платять більше, ніж літніх жінок.
* По-друге, на його думку, загальний стаж водіння від водія. Курси можуть допомогти поліпшити призвело до зниження премій.
* Нарешті, вони відображають міста, підлітків водія і типу автомобіля.

Крім того, підлітки травні також мають право на кілька інших авто страхові поліси в просуванні, яке може сильно варіюватися від людини до людини. Таким чином, це дійсно корисно дізнатися про різних котирування і потім порівняти їх.

Знайти найдешевший страховий підліток з цих страховиків почати оцінку кошторису він лайн з вашим поштовим індексом і попросити франшизою $ 1000 або $ 1500. Чим вище сума франшизи буде знизити швидкість. Пам’ятайте, що підлітки повинні платити свої франшизи, якщо вони потрапляють в аварію.

Котирування ви запит може трапитися з оптових постачальників страхових невеликі, невідомого походження. Запитайте автомеханік і надійний автомобіль в магазинах, щоб розібратися і знання про те, кому довіряти і кого немає.

Інші поради щодо вибору:

Добре чи краще, ніж в середньому градусів школі або коледжі також допомогти зменшити тарифи. На додаток до прийняття додаткових курсів також може бути корисним. Кожен з цих факторів може знизити ваші премії на 10% кожен.

Проконсультуйтеся страхових агентів, щоб допомогти знайти всі терміни і покриті розкрита. Ці агенти допоможуть вам знайти способи зменшити, скільки ви платите.

Якщо люди встановлюють різні функції безпеки, такі як антиблокувальна гальм, протиугінні пристрої, пристрої безпеки і подушка безпеки, вона може також зменшити їх премії автострахування серед підлітків.

Нарешті, чесність сильно допоможе в пошуку страхування. Завжди відповімо чесно на запитальники від неправильного інформації може призвести до вашої політиці може бути відмовлено. Крім того, це може вплинути на можливість отримання гарантійного покриття в майбутньому.

Нарешті, для максимальної економії не забудьте перевірити деякі страхування автомобіля котирування онлайн. Їх легко знайти і може заощадити вам гроші негайно. Ви все ще можете відвідати сайти нижче, якщо ви не знаєте, з чого почати.