поради безпечного водіння для підлітків

Підлітки Як відомо, для небезпечного водіння і дорожніх пригод. Якщо ви думаєте, що це перебільшення, подумайте про тисячі смертей і нещасних випадків на дорозі. За даними статистики, найвищий авто аварій і смертей залучати людей від 15 до 24 років. У результаті страхові компанії пропонують страхування автомобілів для підлітків і молодих дорослих. Ваш син або дочка провести страхування автомобіля? А скільки коштує страхування автомобіля від 18 років людини?

Підлітки мають різні звички, які роблять їх схильними до ДТП. Люди під час жвавих років, як правило, багато говорити по телефону навіть під час водіння. Вони мають тенденцію бути смішного пригоди. Вони також схильні до непокори нагадування безпечного водіння. Молоді люди також вийшли зі сторін п’яний, а потім отримати в свої машини. Ось деякі причини, чому вони зазвичай виявляються у відділеннях швидкої допомоги зі зламаними кінцівками і голови і пошкодження шиї, а їх машини в кінцевому підсумку підігнані по дорозі.

За даними статистики, водіння під час ризикованих певних ситуаціях. Підлітки і починаючим водіям слід звернути увагу на такі ситуації.

1. При русі в нічний час. Аматорське навички водіння може бути трохи важко в темний умовах. Потрібні місяці водіння, щоб бути привчені до нічних умов експлуатації дороги.
2. Коли з друзями. Підлітки люблять тусуватися з друзями, і високий відсоток підлітків ДТП відбуваються, коли один їде з друзями. Опитування говорять, що підлітки є більш безпечними, при плаванні в поодинці або з сім’єю. В якості запобіжного заходу, підлітки не повинні приймати пасажирів, коли вони все ще вчаться водити машину. Друзі служити ефективними дистрактори для початківця водія.
3. При русі в своє задоволення. Знову ж, водії-початківці повинні витрачати свої “звикнути” стадії при русі в школу або додому. Рух для Joy Ride часто не дуже гарна ідея.
4. Якщо ви не використовуєте захисне спорядження. Ремені безпеки не існує тільки для відображення.
5. Коли сонні. Багато повідомляли про ДТП трапилося тому, що водій був сонним. Водіїв на дорозі повинні бути повністю оповіщення. Сонливість уповільнює рефлекси.
6. Коли п’яний. Алкоголь також знижує пізнання людини і відповідях. “Не пий за кермом» більше, ніж просто кліше.
7. Коли під впливом заборонених препаратів. Там немає необхідності, щоб пояснити це.
8. При використанні мобільних телефонів. Розмова по телефону або відправлення текстових повідомлень під час водіння призводить до втрати фокусу.
9. Під час їжі або пиття. Ці заходи також змусити вас втратити вашу увагу під час водіння.

Підлітки повинні бути добре керувалися, коли в стадії навчання, як управляти своїм автомобілем. Батьки повинні встановити дисципліну водіння автомобіля, щоб їхні сини і дочки. Підлітки, з іншого боку, повинні брати до уваги. Більшість дорожньо-транспортних пригод є результатом нерозсудливості. Ці аварії були б запобігти, якби люди за кермом були тільки відповідно до правил.

Це може бути зручно для батьків, щоб отримати автомобіль страховку для своїх дітей-підлітків. Але це повинно бути роз’яснено, що підлітки тільки тому, що вони застраховані, це не означає, що вони можуть бути недбалим. Страхова компанія може оплатити медичні рахунки і збори ремонт автомобіля після аварії, але зламане ребро або коліно не може бути коштує задоволення.