популярні види страхування в США

Хороша страховка є запорукою фінансової безпеки в США. Держава частково підтримує людей, що мають проблеми зі здоров’ям або втратив роботу, однак не варто сподіватися на догляд за уряд, якщо допомога раптом вам знадобиться. Незалежні страхування здоров’я, життя, машини і нерухомість є кращим способом, щоб піклуватися про себе.

Медичне страхування

В даний час в США немає державних програм універсальної на медичне страхування. Люди старше 65 років і частина інвалідів молодшого віку можуть отримувати медичну допомогу в рамках програми Medicare. Більшість американців застрахувати здоров’я за рахунок роботодавців.

Більшість американців застрахувати здоров’я за рахунок роботодавців. Працівники з повним час знаходяться у більш сприятливому становищі, як отримати страхове повністю за рахунок роботодавця. Таким чином, страхування є звичайною поширюється не тільки на працівника, а й на членів його родини. Умови такого страхування звичайних вельми сприятливі.

Проблема виникає у разі втрати роботи. За існуючої позиції під назвою «Кобра» звільнив можете зарезервувати становища робітничого страхування. Однак вони повинні оплатити його повністю, включаючи ту частину, яка була раніше сплачених роботодавцем. Часто буває, що це занадто дорого для людини, тільки що втратив роботу.

Ще одна типова проблема страхування виникає в тому випадку, якщо у вас вже є проблеми зі здоров’ям. Як правило, страхові компанії намагаються знизити ризики за рахунок виключення зі страхового вже наявних захворювань. У результаті людина буде застрахований від можливих проблем зі здоров’ям у майбутньому, але змушені платити до лікування виявлених захворювань.

Якщо ви працюєте на себе або не працюють взагалі, ви повинні спробувати придбати особисту медичну страховку. Є багато компаній, що пропонують різні умови страхування. Не полінуйтеся витрачати час на глибоке вивчення пропозицій і організувати відповідне страхування в компанії з надійною репутацією.

Страхування життя

Якщо ви несподівано помер сьогодні, не може бути вашої сім’ї без вашої зарплати? Ваші діти могли закінчити коледж? Вони могли розплатитися за всіма своїми боргами? Міг заплатити похорон? Метою страхування життя – щоб гарантувати виконання цих вимог у разі вашої смерті.

Є 2 основних види страхування життя. Найбільш популярним є так званий термін страхування. Страхова компанія встановлює фіксовану річну оплату, які можуть бути залучені щомісяця або щокварталу. Розмір внесків залежить від вашого віку, стану здоров’я, бажано області страхового покриття і від інших факторів. Страховка виплачується у разі вашої смерті в дії, який зазвичай становить від 20 до 30 років. Ваша бенефіціари отримують суму, зазначену в договорі.

Другий вид страхування життя називають ціле. У цьому випадку на кожну партію вашого проводиться щомісячно або щорічно, відсотки нараховуються. Це дуже схоже на накопичувальний рахунок у банку. Крім того, можлива сума страхових виплат поступово збільшується. Але такий вид страхування зазвичай коштує дорожче перспективі.

Страхування автомобіля

Статистика показує, що у повсякденному житті це небезпечне заняття водіння автомобіля. За даними Міністерства транспорту США, в 2006 році в дорожньо-транспортних пригод в країні загинуло більше 42 000 чоловік. Ця цифра не включає в себе велику кількість людей, які отримали травми і каліцтва, а також не відображає багатомільйонні збитки від пошкодження майна.

Хороша автострахування є абсолютно необхідним як для власного захисту, і для захисту інших учасників дорожнього руху. У багатьох країнах наявність Автомобільне страхування є обов’язковим. “Complete” (повне охоплення) страховий поліс покриває не тільки збиток Вашого автомобіля, але й до втрати до чужій машині або зіпсувати іншого майна в період катастрофи. “Повний” страхування покриває також витрати, пов’язані з аварією на лікування, і навіть виплати в разі загибелі.

За відсутності страхування ви ризикуєте бути змушені компенсувати витрати на ремонт чужого автомобіля і витрати на лікування потерпілого. Тому намагайтеся знайти хорошого автострахування в компанії з високою репутацією. Хороший варіант страхового дасть вам додаткові переваги, наприклад, можливість вільного буксирування дефектного автомобіля.

Страхування житла

Як відомо, жителі США часто стикаються урагани, торнадо, повені і землетруси. Крім того, в США кількість пожеж у будинках дуже велика. Згідно з офіційною статистикою, в 2006 412500 будинків, постраждалих від пожеж. У пожежах загинуло більше 2500 чоловік, вогнем матеріальних збитків на суму 7000 млн доларів.

Для більшості американців володіння власним будинком є ​​ознакою процвітання. Спробуйте тепер уявити, що власник, якщо його пошкодження в результаті стихійних лих або пожежі будинок не був застрахований будете себе почувати. Страховий Дім зазвичай є обов’язковою умовою при видачі кредитних купівлю житла. Багато варіанти страхування будинків на додаток на такі випадки, як крадіжки, аварії, пошкодження через проблеми з електрикою і водопроводом.