поповнити свій страхуванню життя

“Цікава, як страхування життя, чим старше ви стаєте більше він стоїть” … Кін Хаббард

Ми всі чули про важливість рупії усереднення вартості, коли мова йде про інвестиції, але дуже рідко ми розуміємо, що концепція може і повинна бути використана, навіть при покупці фінансового захисту через страхування життя.

У наших попередніх статтях ми говорили про те, страхування стає все більш дорогим з віком і також розглянули основи про те, як визначити, скільки страхування є адекватним для людини. Так само, як резюме, страхові зміни вимог зі стадією часу і життя і повинні бути в значній мірі виведенні потреб ви намагаєтеся забезпечити – чи то свої звичайні витрати сім’ї у разі, якщо ви не навколо або конкретних фінансових вимог для таких подій, як дитини шлюб, освіту і т.д.

На малюнку ми прикріплені спробувати пояснити важливість початку рано і збільшити страхове покриття з часом, щоб бути належним чином застрахований, знижуючи при цьому ваші премії через рупії усереднення вартості шляхом блокування в більш низькі страхові внески за нижчими віків.

* Найбільш важливим фактором є, щоб переконатися, що ви берете страхування на ранніх етапах життя на максимальний термін (тривалість політики), яка доступна. Сума премії збільшується як з кількістю страхової суми, а також терміну дії поліса. У перші роки життя вашого заробітку, доступність може бути важливим фактором, тобто платоспроможність страхової премії. Намагаючись відповідати премії в межах своїх можливостей доступності може бути корисно для зменшення кількості кришка трохи, але не скоротити термін дії поліса. Цей підхід має сенс у силу двох причин:

Ø Він блокує в нижній премії (за нижчого віку) протягом більш тривалого періоду часу.
Ø Ваше вимогу страхування в дійсності є низькою в перші роки (за рахунок мінімальних зобов’язань та / або фінансових утриманців)

* Для цілей цього прикладу ми візьмемо премій вже існуючого продукту, терміну страхування на ринку. У доданому малюнку передбачається, 25-річний чоловік, беручи рупій. 10 Lac політики протягом 30 років, що у віці, до якої він покритий 55 років. Премія для цього покриття рупій. 2200 (A)

* Через кілька років в кінцевому рахунку (у віці 30 років), його вимога страхування вважається рупій. 35 лаки. На даному етапі він поповнює свої існуючі страхування з додатковим рупій. 25 Lac страхування (35 лаки – лаки існуючих 10) віком в кінці терміну. Премії за додаткові рупій. 20 Лак покриття у віці 30 років протягом 25 років рупій. 5818 (B)

* У віці 35 років страхового вимоги передбачається в РТС. 50 лаків – він поповнює свій існуючий охоплення (10 +25 = 35) ще на 15 лаки. Премію за це додаткове покриття у віці 35 років протягом 20 років рупій. 4434 (С)

* У віці 40 років, страховий вимога передбачається в РТС. 1 крор – він поповнює свій існуючий охоплення (10 +25 +15 = 50) ще на 50 лаки. Премію за це додаткове покриття у віці 40 років протягом 15 років рупій. 17593 (D)

У результаті такого підходу в тому, Загальна страхова рупій. 1 крор до 40 років з ефективним премії рупій. 30045 (A + B + C + D). Тепер порівняйте це з покупкою 1 крор політики після досягнення 40 років протягом 15 років – це призведе до більш високою премією рупій. 34634, не кажучи вже відсутність фінансового захисту у віці до 40 років.