попередній бюджет перспектива IDBI федерального страхування життя

IDBI Федерального Страхування життя вийшла зі звітом про попереднього бюджету перспектива.

попередній бюджет очікування:
Союзний бюджет 2011 буде представлений на задній падіння зростання інфляції, великий струм і бюджетний дефіцит і уповільнення зростання. Це робить бюджет вправ набагато складніше. Бюджету за звітний рік будуть ретельно стежили за ключові політичних заяв і хід уряду у ставленні до бюджетної консолідації.

очікування щодо політики:
Інфляція: політична заява щодо боротьби з інфляцією буде найважливішим. Частина високих індійських зростання цін обумовлене зростанням світових нафти і цін на сировинні товари, але з іншого боку, внутрішні нестачу ресурсів і відсутність реформ сільськогосподарського сектора також викликають інфляцію, яких можна уникнути шляхом вирішення питань з боку пропозиції і заохочення політики для холодної зберігання ланцюга, АЗРК закону, зниження імпортних мит на продукти харчування та обладнання харчової та ряду інших ініціатив.

Субсидії: Індія планували для Rs 1,16,000 кр на субсидії, але фактично субсидії, як очікується, перетнути 1,65,000 кр. Підхід уряду до субсидії важлива для раціоналізації споживання і контролювати бюджетний дефіцит. Реалізація продовольчих субсидій політики, спрямованої по відношенню до бідних потребує уваги. Природа і форми рахунки за продукти безпеки буде визначити точну суму, необхідну для того ж. Існує можливість подальшого надання Rs.25, 000 до Rs.40, 000 кредитів, необхідних для тієї ж, хоча те ж саме не може бути оцінена ринках.

Закупівельні ціни сечовини повинно бути частково неконтрольований і виробниками повинні бути забезпечені на основі імпортних цін. У той же час, так як Індія імпортує велику кількість сечовини, це стало необхідним надання креслень для стимулювання інвестицій у цьому секторі.

Було б важко позбутися субсидій на нафту, враховуючи високі ціни прості і каскадні вплив же на інфляцію, але скорочення імпортного мита та акцизні мита на сиру і нафтопродукти не виключено.

Інфраструктура сектор: Інфраструктурний сектор також вимагає уваги уряду як є гостра нестача довгострокових коштів при реальних витратах. Ми можемо побачити збільшення межі для інфраструктури зв’язку для податкових вигод від Rs.20, 000 до 50 рупій, 000. Оформлення придбання землі та навколишнього середовища залишилася інших великих перешкодою для ефективного виконання таких проектів. Придбання землі (поправка) сприятиме легше придбання земельних ділянок для промислового та інфраструктурного діяльності.

ПІІ: Щоб справитися з дефіцитом поточного рахунку необхідно, щоб дати поштовх для певних секторів і в той же час необхідно мати привабливі політики в галузі ПІІ для фінансування торгового дефіциту. Релаксація межі прямих іноземних інвестицій в страховий сектор роздрібної торгівлі і був би бажаним кроком.

очікування на бюджетній консолідації:
Ринок буде уважно спостерігати заходи, прийняті урядом, щоб утримувати бюджетного дефіциту і були б більш зацікавлені в отриманні інформації про витрати заходи контролю, ніж підвищення доходів. Ми очікуємо, що акцизи і податок на послуги похід на 2%. Дорожня карта з реалізації DTC і часткова реалізація GST також очікується. Позбавлення прав цілі уряд не може бути досягнутий в цьому році, однак, ми не були б здивовані, побачивши високі цілі рупій 50000 рупій на наступний рік. Амністія схеми або іншій формі VDIS можете також знайти місце у бюджеті, щоб збільшити дохід для уряду.

У цілому, бюджетний дефіцит менше 4,8% при цільової зростання ВВП на 8,5% і чистих запозичень уряду менше 3,50,000 крор рупій принесе посмішку на обличчі інвесторів.

Джерело: [гроші керування]