поновлювані термін страхування життя, що добре і погано з цими типами політики

Якщо ви хочете купити поліс страхування життя, що це легко відчути здивування спочатку діапазону і складності виробу. Для захисту ваших інтересів, пам’ятайте, кожен тип політики має свої переваги і недоліки. Відновлювані терміну страхування життя не є винятком, хоча це один з простих форм страхування запропонував його досить легко переліку його плюси і мінуси і свої переваги дуже реально ..

Переваги цієї форми страхування життя

Термін поновлюваними щодо поліса страхування життя означає, що політика власник може оновити політики з року в рік, якщо вони захочуть, а не робити довгі зобов’язання, коли вони приймають ту політику. Це може бути корисно, якщо ви хочете покривати під час особливо уразливий період у вашому житті, наприклад, коли ваші діти маленькі. Оскільки Ви стаєте старше і ваші пріоритети змінюються, ви можете просто відмовитися від політики в цілому, якщо ви хочете або продовжувати його продовження.

Термін Політика щодо відновлюваної довічний термін можуть бути річними або ви можете взяти його на певний строк від 5 до 30 років. Маючи можливість продовжити політики необхідно щорічно дає вам велику гнучкість. Якщо, однак, ви будете продовжувати щорічне оновлення протягом тривалого періоду часу ви платите премії буде збільшуватися. Це тому, що у вас є високий ризик смертності чим старше ви стаєте. Якщо ви берете довгострокову політику, то вартість премій поширене і не буде рости так само, хоча, як тільки цей термін, і ви оберете відновити знову, страхові внески будуть рости.

Первісна вартість (або премії) для відновлюваних політики довічний термін встановлено у зв’язку з політикою власників загальний стан здоров’я на момент політики виймається. Політика власник може відновити свою політику незалежно від будь-якого захворювання, вони згодом розвиваються. Це значна перевага для політикою власників, які потрапляють в цю категорію, і хто міг бути відкинутий іншого страховика, якщо вони потім спробували придбати страхування життя.

Велике, велика перевага поновлюваних страховий продукт термін характер контракту. Як тільки договір створений, страховик не може скасувати його, якщо надбавка не виплачується. Як зазначено в попередньому пункті, це дуже, дуже вигідно для політика власника, якщо він або вона розвивається серйозного захворювання.

Існує Одне з можливих переваг, які повинні бути прийняті до уваги при оцінці чи поновлювані політики довічний термін, що ви хочете. У деяких версіях цьому житті продукту ви можете конвертувати ваші Політика щодо відновлюваної термін для постійного страхування життя. З’ясуйте, чи є це можливо з політикою ви купуєте і період часу, протягом якого ви можете зробити це зміна.

До недоліків цього виду страхування життя

Існує, однак, основним недоліком фінансових Політика щодо відновлюваної довічний термін. З повністю продуктів страхування життя на додаток до смерті користь політики, є накопичення грошової вартості, який можна зробити на або які стають доступними для ваших спадкоємців на момент вашої смерті. З можливістю подальшого продовження термін дії страхового поліса Однак якщо в будь-який час ви не платити страхові внески політики повністю припиняється. І протягом терміну дії поліса немає накопичувати грошову вартість, тільки виплата буде визначений номіналом або з нагоди втрати годувальника.

Люди, які хочуть як гнучкість Політика щодо відновлюваної довічного терміну повинні обов’язково отримати цитату з поважної компанії. Цей тип політики є одним з більш конкурентоспроможної продукції у сфері страхування тому переконайтеся, що ви отримуєте гарну ціну. Виглядають особливо на відносини між терміну дії поліса і премії, що підлягає сплаті.