поміщиків страхування як це мінімізувати фінансові втрати

Як господар, ви завжди знаходяться під ризики фінансових втрат.

Ризик не-1: В якості орендодавця може сильно залежати від орендної плати, яку ви отримуєте від ваших орендарів. Ви також можете мати заставну на орендоване майно і залежать від його для вашого обслуговування кредиту. Раптом пожежа шкоди вашій власності і ваші орендарі повинні з’їхати. Це займе від трьох місяців, щоб дати первісну форму вашої власності. Тепер те, що ви будете робити?

Ризик NO-2: відносини між вами і вашим орендарів знижується. Ваші орендарі відмовляються платити орендну плату, а також залишити майно. Ви вирішили взяти їх на суд стягнути заборгованість вашої оренди. Але хто буде платити? Судові витрати?

Ризику немає-3: Майно, яке ви дозволите, містить деякі цінні зміст. Але випадково, цим цінним вмістом були пошкоджені. Тепер, хто прийде їм на зміну?

Річ, яка зведе до мінімуму свої втрати, даючи Вам гарантію оренди, правовою охороною та випадкового пошкодження покриття є страхування власників. Вона охоплюватиме вас від фінансових втрат, пов’язаних з вашою власністю якого ви випустили. Вона також буде мінімізувати свої збитки, покриваючи стандартних небезпек, таких як пожежа, удар блискавки, вибух, землетрус, буря, повінь, витік вода / масло, просадки, крадіжки і шкідливих ушкоджень.

Але, як кожного страхового поліса відрізняється, він може або не може включати в себе всі ці елементи. І це ваша черга, щоб придбати право страхування поміщиків.

два основні варіанти

? Орендодавець будівель страхування: як поміщики Ви можете придбати цю політику, яка буде охоплювати ряд небезпек, включаючи пожежу, повінь, вибух труби, середній збиток, а також відповідальність власника. Але воно виключить втрати, пов’язані з утриманням вашого майна.

Власники зміст страхування: Але якщо ви хочете адекватного охоплення за зміст вашої власності, то ви повинні також купити Власники зміст страхування. Це особливо важливо для власника повністю мебльовані властивостями. Обмежена політики вмісту може також розглядатися для властивостей, нехай без меблів або частково мебльована.

Ось ще кілька політиків, які допоможуть вам звести до мінімуму фінансові втрати.
Власники втрати орендної плати: в рамках цієї політики ви зможете пред’явити претензії за збитки, що виникли орендарі не сплачують орендну плату або заподіяння шкоди майну.

Надзвичайна допомогу: Це дозволить звести до мінімуму свої втрати за рахунок покриття надзвичайних ситуацій, як відсутність електрики і кухонне обладнання, сантехніка проблеми, протікаючі дахи разом з жолоба, і пошкодження дверей і вікон.

Страхування судових витрат: Ця політика буде мінімізувати свої збитки, покриваючи будь-які юридичні витрати, пов’язані з юридично відшкодування витрат, належних з ваших орендарів або юридично виселити їх або відшкодування сум за умисне або навмисного пошкодження ними.

Нагадування: Пам’ятайте, якщо у вас політика Страхування житла, він не платитиме, коли майно використовується для отримання доходу, такі як оренда вашу власність орендарів. Ви повинні купити квартиру? Страховий поліс з якої спеціально розроблена і розрахована на ці обставини.

Отже, якщо ви хочете захистити свої інвестиції та уникнути фінансових втрат, необхідно придбати правильну політику страхування поміщиків, який надасть Вам фінансовий захист від наслідків втрати і збитки.