поміщикам орендну плату постраждає ринок насичений

Як на ринку оренди швидко злітає орендарі змушені знижувати орендну плату або взяти на себе ризик втратити орендарів. Це пов’язано з кількість домовласників, які в даний час здачі в оренду їх властивості, а не продавати їх за зниження цін.

Був пік так званих “випадкових поміщиків” торік, як зниження цін на житло впливом домовласників відкласти продаж свого майна. Це викликало багато конкуренції на ринку оренди і чинити тиск на орендну плату.

Проте, корпоративний попит знизився як менше фірм принести нових співробітників у Великобританії. За словами агентів, орендна плата були скорочені приблизно на 20 відсотків. У деяких частинах Лондона це було цілих 30 відсотків. Властивості залишилися порожніми, як орендарі рухатися, щоб знайти найкращі властивості за тією ж ціною.

“Це було важче, ніж очікувалося для багатьох випадкових поміщиків,” говорить директор землі в Knight Frank, агент з продажу нерухомості. “Це залежить від того, якій області і який діапазон цін вони знаходяться в, але орендарі намагаються вибити 10-30 відсотків від ціни пропозиції в деяких випадках і навіть перегляду середньостроковій перспективі.”
Існує значна активність на ринку, за їх словами, кількість, як на, як дозволяє також зросла в минулому році. Існує ще дисбаланс між кількістю людей, охочих орендувати і кількість доступних властивостей. Knight Frank. У середньому, в два рази перевищує розмір орендної фондові його було цей час у минулому році.

Savills і Hamptons International, також є багато об’єктів нерухомості для оренди, який, мовляв, змушуючи зниження орендної плати. “Будь-хто, хто мав вакантної власності зазнали б, зниження орендної плати в останні місяці”, говорить пані Гордон, глава землі в Savills. “Ми бачимо заявників переговори важко отримати майно і зробити кілька пропозицій”.

Орендарі, які брали контракт всього за 6 місяців тому поміщики просять переглянути орендну плату. Вони за допомогою шести місячної перерви пунктом у своєму договорі, щоб побачити, якщо вони можуть отримати більш вигідну угоду. “Вони могли б здійснювати перерву і йти”, говорить пані Гордон. «У Лондоні, люди рухаються в більш центральних районів, оскільки вони можуть отримати набагато кращу власності за тією ж ціною.”

Не всі області ринку відчувають ті ж проблеми. Агенти кажуть мешканці отримання знижки тільки при наявності надлишкової пропозиції, і деякі сектори, насправді як і раніше спостерігаємо брак товару. Інші райони не так погано, як центральній частині Лондона, який знижується приблизно на 15 відсотків. Області з найбільшими йдуть попиту є верхній частині ринку.

Knight Frank йдеться, що властивості за ціною більше 1000 фунтів на тиждень важче дозволити. У міру зростання безробіття корпоративних землі також страждають. Розміщення бюджетів на персонал також були скорочені на бізнес.

Вона каже, що деякі великі компанії можуть перевести свої співробітники, якщо господар не припинить орендної плати на кілька сотень фунтів на тиждень. “Люди покладаються на корпоративний ринок, повинні переглянути досить істотно.” Найбільший страх для поміщиків, чи будуть вони в змозі задовольнити свої виплати іпотечного кредиту, так як вони можуть знайти, що вони не заробляють достатньо, щоб покрити свої платежі.