помилок люди роблять при виборі та купівлі авто страхування

Авто страхування є те, що власники автомобілів повинні взяти до уваги, перш ніж належному виборі провайдера і закупівель у них. Є кілька речей, які потрібно враховувати при ухваленні рішення на страховика. Вони бувають різних розмірів, що вони хочуть покриті на їх транспортного засобу в разі спільних сценаріїв, як нещасні випадки або крадіжки відбувається, і якщо це відповідає їх бюджету.

Однак, деякі люди роблять помилку, думаючи, що робить правильні рішення, на якій страхування, щоб не дуже важливо, що вони в кінцевому підсумку витрачають більше, в довгостроковій перспективі, тому що вони вибрали неправильний постачальник покриття.

Ось інші поширені помилки, які роблять люди при купівлі автомобіля охоплення:

Люди просто вирішили купити від компаній, не довідавшись, якщо вони є законними чи ні. Щоб дізнатися, якщо їхні послуги добре, і вони не є незаконними, пошук для свого сайту в Інтернеті і прочитати більшу частину свої відгуки клієнтів. Якщо їх веб-сайт не має зворотного зв’язку клієнтів, навіть не намагайтеся, щоб дізнатися від них.

Люди купують авто страхування негайно, не замислюючись, у зв’язку з компаніями обіцяючи їм низькі страхові внески, але вони в остаточному підсумку так і не повідомивши клієнтам саме те, що покрито. Іншими словами, ще одна помилка, що власники транспортних засобів роблять, коли вони не в змозі належним чином по магазинах навколо для страхування автомобіля котирування. Важливо, що ви дивитеся на котирування страхування автомобіля на веб-сайтах, принаймні 5 різних авторитетних компаній і порівняти їх один з одним. Виберіть той, який є найбільш вигідним для Вас, а також той, який відповідає вашому бюджету найбільше. Ви також повинні вирішити, на вигляд покриття ви хочете, і потрібно, в залежності від різних факторів, таких як модель вашого автомобіля і як часто ви його використовуєте. Якщо модель вашого автомобіля є одним з найдорожчих і якщо ви часто використовуєте його, є ймовірність, що ставки будуть високими.

Ще одна поширена помилка власників транспортних засобів роблять це вкрай недбало ставляться до одного, якщо чесно, і що настільки багато хто з них лежать в страхові компанії. Вони не говорять правду про свій вік, як часто вони використовують свої машини, де вони живуть, якщо їх транспортний засіб має функції забезпечення безпеки встановлені чи ні, те, що автомобіль використовується для і багато іншого.

Багато людей довіряють різним компаніям так швидко, що вони не знають, що вони тільки що купили покриття від шахрайства. Що відбувається, що водії та власники транспортних засобів, відправлялися у в’язниці і оштрафували через водіння з недійсними страхування автомобілів.

Більшість людей йти на мінімальне покриття відповідальності тільки тому, що недорогий. Не згодна і купити покриттях тільки тому, що це найнижча з точки зору тарифів і зборів. Більшість з них є дешевими, тому що це не найсприятливіший, а це означає, що вони не гарантують більшу частину вашого автомобіля. Ви повинні звернути увагу на деталі кожного пакета, і ви повинні вибрати той, який розважає всіх ваших потреб. Після того як ви виберіть той, який є найбільш вигідним для Вас, це тільки те, що ви можете почати переговори про ціну і знижки. Крім того, це може бути мінімально необхідним законом в більшості штатів і країн, але й компаній постачальників, що водії воліють не брати мінімальний, тому що навіть якщо це дешево, ви втратили багато грошей, як тільки ви потрапите в аварію. Це тому, що мінімальне покриття, очевидно, тільки забезпечує мінімальне в автомобілі.