помилки, які підвищують ставки страхування автомобіля

Нездатність повідомити про інцидент як можна швидше

аварій і перевищення швидкості

За звинуваченням в управлінні автомобілем під впливом

Купівля нового або дорогий автомобіль для підлітка

мають низьку франшизу для фізичного пошкодження покриття

Водіння без страховки

Будучи не в змозі повідомити про інцидент швидко може бути дуже дорогими. Вкрай важливо, щоб ви повідомили аварії вашої страхової компанії своєчасно. Ваша держав контракт, який Недотримання цієї вимоги і ваші інші вимоги після претензії чи втрати, дозволяє компанії заперечують ваші претензії!

Скільки часу ви повинні повідомити претензії Автострахування? Обставини аварії та правової юрисдикції також може вплинути на відповідь на це питання. Проте, якщо ви повідомите аварії протягом 24 до 48 годин ви не будете мати ніяких проблем.

Хоча ви можете повідомити про претензії незабаром після 24 до 48 годин з’ясувалися і, можливо, ще будуть розглядатися, навіщо ризикувати? Чим довше ви чекаєте, тим важче буде знайти свідків і знайти свідків, які пам’ятають, що сталося. Речові докази аварії також може бути порушена, якщо ви не встигли подати претензію.

Маючи аварії або отримання точок на вашій ліцензії вірний і перевірений метод для підвищення вашої премії. Ваш автомобіль страхова компанія хоче застрахувати безпечними водіями і буде пропонувати більш низькі ставки для тих, хто стоїть їм менше грошей у претензіях і тих, хто, швидше за все, коштуватиме їм менше претензій.

Мало того, що аварія, ймовірно, збільшиться ваші витрати на страхування, це може різко погіршити якість вашого життя, якщо ви постраждали серйозно. Бути безпечним водієм, платити менше і живуть довше.

Дви переконання буде мати великий вплив на вашу витрати автомобільного страхування. Як довго можна дви вплинути на ваші страхові тарифи? До тих пір, як 10 років! Незважаючи на великий вплив на ваші ставки буде протягом 2 або 3 років, ви не можете претендувати на кращі ціни на цілих 10 років.

Скільки нових підліткових водій підняти премії автомобільного страхування? Багато, але ставки будуть ще вище, якщо ви отримуєте його або її дорогий автомобіль, який вимагає фізичного пошкодження покриття. Спортивний швидкі машини не така вже хороша ідея теж.

Якщо у вас є підлітків водія, переконайтеся, що він або вона приймає затверджених освіти драйверів курсу. Більшість страхових компаній дасть вам хорошу знижку, якщо ваша дитина проходить такий курс.

Фізичні пошкодження покриття також відомий як зіткнення і всеосяжний охоплення. Зіткнення і каско не є обов’язковими, якщо ваше авто не фінансується або здані в оренду. Це частина вашого покриття, які платять вам за шкоду, заподіяну Вашому автомобілю. Оскільки відсутність цих аспектів вашої політики не впливають на платежі іншим, ви можете потрапити в аварію немає державні мандати щодо них.

Якщо ви є власником вашого автомобіля безпосередньо, ви можете вирішити, прийняти ризик, що вам доведеться витрачати свої гроші для заміни або ремонту вашого авто і не платити за фізичні пошкодження покриття.

Якщо ви відчуваєте, що Ви потребуєте деякому охоплення, але хочете, щоб знизити витрати, ви можете підняти ваші франшизи. Ви можете підняти ваші франшизи або для зіткнень розділ вашої політики чи великий розділ або для обох розділів. Це може піти довгий шлях до зниження рахунки автострахування.

Бути спійманим водіння без автомобільного страхування може означати, що ви змушені мати ваше авто страхової компанії файл SR-22 від вашого імені. Це може додати до вартості політики.