помилки та упущення страхового бізнесу

Сучасне суспільство має дуже сильні спірних механізмів і динаміки. І малий бізнес ризикує зіткнутися з професійної відповідальності, що буде більше шансів закінчити своє існування, ніж у випадку великих підприємств. Тим не менше, більшість власників малого бізнесу не замислюються про розробку надійної страхової портфель для своїх підприємств, які забезпечували б захист та оцінки ризику для правої ступеня. І це, звичайно, не найкраще рішення для тих, хто хочуть, щоб їх бізнесу зростати і розвиватися.
Формування страхового портфеля

Не чекайте, щоб знайти універсальне рішення для малого бізнесу, так як не існує такої речі, як один-розмір-підходить-всім страхового портфеля для малих підприємств. Вам доведеться особисто налаштувати і адаптувати свій страховий поліс для того, щоб переконатися, що ваші страхові потреби задовольняються вправо ступеня, поєднуючи численні страхові продукти в одному портфелі. Типовий страховий поліс для малого бізнесу, швидше за все, включати в себе наступні елементи:

– Страхування майна (охоплює пошкодження будівлі або власність);
– Загальні зобов’язання (охоплює збиток майну іншої особи);
– Помилки та пропуски (охоплюють відповідальності через несправності ділової практики);
– Компенсації працівникам страхування (покриття судових позовів між Вами і Вашими співробітниками).

Мета помилки і пропуски страхування

Помилки та пропуски (E & O) являє собою особливий тип страхового покриття, який використовується для захисту покриття від судових позовів у зв’язку з виробництвом помилки. Це те ж саме, що називається зловживання службовим становищем в медичній промисловості. Такі помилки являють собою дуже високий клас ризику в будь-яких ділових колах. Нижче наведені деякі типи E & O малого бізнесу можуть виникнути (і отримати позов за, відповідно):

– Доставка замовлення в неправильному призначення;
– Знищення і пошкодження майна замовника при наданні послуг;
– Продаж неточності продуктів, які можуть бути розроблені несправних або пошкоджених під час виробництва;

Є необмежену кількість прикладів, E & O в реальній практиці ділового життя, тому з яких може бути менш важлива і ризикованим, в той час як інші можуть вивести вас з бізнесу назавжди. Ось чому так важливо мати E & O покриття для свого невеликого пакета страховий бізнес, якщо ви хочете бути захищені від таких ризиків.

Кого це стосується?

Можна подумати, що E & O в основному призначена для лікарів, юристів, ріелторів і виробничих компаній. Правда в тому, що більшість підприємств незалежно від того, наскільки велика або мала вони будете мати потребу в цьому типі покриття в якийсь момент свого існування. Звичайно, можуть виникнути ситуації, коли вам не потрібно буде ця форма страхування малого бізнесу, але ви ніколи не можете сказати. Це як мати Автострахування: Ви можете бути ідеальним водієм, але це не врятує вас від нещасних випадків на дорозі. Ви повинні зрозуміти, що платити за це тип покриття може зайняти трохи грошей зі свого обмеженого бюджету, але замість цього ви запевнити поліпшення управління ризиками для вашого підприємства і поліпшити свої шанси на успіх. Незліченних підприємств стали жертвами позовів викликані помилки і пропуски тільки тому, що у них не було покриття. І чому ви хочете, щоб ваш бізнес для наслідування?