політику страхування автомобілів

Політики страхування автотранспортних засобів в цілому можна розділити на три різних класу страхування автомобіля, а саме: Комплексне страхування, третя пожежа партії і страховку на випадок викрадення і страхування відповідальності перед третіми особами тільки.

всеохопне страхування
Назва “каско” може бути кілька вводить в оману, оскільки цей тип страхування автомобіля, хоча найбільш повний різних страхування автомобіля варіантів, насправді не означає, що він говорить. Комплексна політика Motor відшкодує застрахована проти втрати або пошкодження застрахованого транспортного засобу, а також від претензій з боку третіх осіб у разі втрати або пошкодження їх транспортних засобів, або знищення або пошкодження чужого майна в результаті аварії двигун за умови, що деякі положення, як це передбачено в політиці були виконані.

Саме ці положення, які роблять комплексну політику менше 100% всеосяжну і важливість усвідомлення та дотримання цих умов є ключем до забезпечення що претензії в рамках страхування вашого автомобіля не будуть розривати. Крім того, ці положення, більшість полісів автомобіля також містять винятку, і хоча більшість з цих винятків застосовуються до всіх автомобілі договорами страхування існують відмінності, які унікальні для конкретної Страховики і його в рівній мірі важливо, щоб вам ознайомитися з виключення, перераховані у Вашому конкретному автомобілі політики .

Знайте, що такі предмети, як багаж, або змісту автомобіля, може чи не може бути відображена в політиці і якщо вони покриті це звичайне для страховиків розміщувати обмеження на їх відповідальність за цими статтями і зазвичай є положення, яке вимагає, щоб всі такі предмети бути безпечно зберігатися в закутку або замкненому багажнику.

У нашої влади злочином суспільстві само собою зрозуміло, що більшість страховиків наполягають на свого роду захист від крадіжок і мінімальні вимоги в багатьох випадках буде те, що транспортний засіб було оснащено іммобілайзера. З більш старих транспортних засобів страховик можуть домовитися про сигналізації або блокування передач, і це потрібно узгодити і передбачені в договорі страхування автомобілів.

Всі страховики тільки забезпечить прикриття для транспортного засобу, якщо транспортний засіб знаходиться в стані справно і відповідає правовим вимогам придатності до експлуатації. Страховик має підстав відмовлятися від відповідальності за збиток, нанесений як застрахованого транспортного засобу і збитку майну третіх осіб, якщо застрахований автомобіль знайдений не був в змозі справно на момент аварії.

Більшість автомобілів політики накладають обмеження і обмеження на те, хто може керувати транспортним засобом, не зачіпаючи страхового покриття. Важливо визначити, що позиція може бути під вашим Комплексна політика, якщо відбувається нещасний випадок, коли хтось крім вас буде водіння автомобіля. Якщо ця людина був номінований вами в якості уповноваженого водієм в політиці, то не було б ніяких проблем, якщо водій має дійсну ліцензію, не схвалив водія і веде з вашого дозволу. Більшість політики машина обмеження кількості оголошених водіям застрахованих і членів їх сім’ї. Відомості про уповноважений драйверів і будь-які обмеження розміщеного на ньому з’явиться на вашому програмному документі і повинні бути ретельно вивчені.

Існує, як правило обмеження використання транспортного засобу відповідно з власним автомобілем і політики, якщо транспортний засіб буде використовуватися в першу чергу для бізнес-цілей, то страхова компанія повинна бути в курсі цього і премії будуть відповідним чином скориговані.

Переконайтеся, що немає ніяких обмежень щодо місця, де автомобіль буде покрита за крадіжку або привіт викрадення.
Переконайтеся, що ви розумієте те, що очікується від вас, щоб уникнути відмови від позову і дотримуватися положень. У всякому разі, що містяться у вашій політиці неясна вам отримати ясність, зв’язавшись з вашим страховиком і попросити його пояснити це вам.

Це може бути гарною ідеєю, щоб просити ці пояснення у письмовій формі, так що не може бути ніяких суперечок на більш пізньому етапі і так, що ви будете мати доступ до ці пояснення для направлення цілей.

третім особам, пожежі та крадіжки
Це дешевше політиці, яке звільняє вас, тільки якщо ваш транспортний засіб пошкоджено або знищено в результаті пожежі або крадіжки, але не покриватиме пошкодження застрахованого транспортного засобу, які викликані аварії двигуна. Третій стороні збитки будуть покриті в разі претензій третіх сторін проти вас, і ви нести юридичну відповідальність за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, які сталися в результаті водіння застрахованого транспортного засобу.

Хоча це менш дорогий вид страхування охоплюють багато обмеження та обмеження, введені вище, буде як і раніше бути платною. Важливо, що ви знаєте і дотримуватися всіх цих положень.

третій особі лише
Третій стороні лише ті політики, яка найдешевший не пропонує ніякого захисту застрахованого транспортного засобу і поширюється тільки на Вас від претензій, які інші люди можуть зробити проти вас, пов’язані з використанням вашого автомобіля.

Ще раз ця політика також з урахуванням положень, обмеження та обмеження, які необхідно дотримуватися, і важливо, що вам ознайомитися з цим.

Пам’ятайте, що покупка страхування та оплату щомісячного страхового внеску не може бути все, що потрібно, щоб переконатися, що у вас є страхового захисту. Переконайтеся, що ви знаєте, що ще потрібно від вас, так що ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша страхова виплатить у разі виникнення претензії.