поліс страхування життя положення – що ваша політика робить для вас

Життя положень страхового поліса. Більшість з нас як правило, не приділяють достатньої уваги до деталей поліса страхування життя, поки хтось не помре або поки ми не перебуваємо в страшній потреби деякого готівкою. Мислення йде щось на зразок цього. Мій чоловік помер, він згадав, що у нього є страхування життя, я дивуюся, як багато? Мені потрібно трохи грошей, то як страхова компанія виплачує політики доходів? Був я назвав як бенефіціара або були наші діти ім’ям? Такими є лише деякі з питань, які можуть прийти на розум. З’ясуємо, що ваша політика робить в подібній ситуації.

Політика контракту

Одним з найбільш важливих положень вашого поліса страхування життя є сам договір. У ній говориться, що в разі смерті застрахованої певна сума буде приділено названого бенефіціара. У сімейному ситуації доходи, як правило, приділяється чоловіка або повнолітньої дитини. У бізнес-ситуацій з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися самого бізнесу, партнера або акціонерів. Ця сума може бути виплачена в одній сумою або у формі доходу.

Інший важливий контракт є безперечність положення, яке просто говориться, що, якщо, наприклад, ви даєте компанія зі страхування життя будь неправдивої інформації вони мають право відкликати політику або оскаржити його після смерті. Існує обмежений період, в якому ця політика може бути оскаржене, як правило, 2 роки.

Цей пункт також безперечність відноситься до самогубства, а також. Якщо заявник купує політику з метою експрес-про самогубство вони можуть забути про це. Якщо самогубство скоєно в період змагальність суми, сплаченої буде обмежено премій плюс відсотки. Якщо самогубство відбувається після змагальність період, як правило, 2 роки, компанія зі страхування життя будуть платити повну суму.

Інше положення у вашій політиці варто вашої уваги є спотворення віку пункту. Якщо ви неправдиву заяву вашому віці у своїй заяві суми, сплаченої після смерті буде обмежений сумою покриття вашої премії купив би в правильному віці.

право власності на документ

Власник поліса страхування життя, як правило, заявник навіть якщо покриття знаходиться на іншій життям людина. Батько буде володіти політики на дитину, чоловік може володіти політики на партнера свого, бізнес може володіти страхування на партнера, акціонера або співробітника. Всякий раз, коли застрахований від віку, не є незначною, то ця людина повинна затвердити політики купуються на його або її життя. Це гарантувало повинні заповнити медичну частину програми та підписати його.

страхового внеску та відновлення

Власник поліса зобов’язаний платити страхові внески у встановлені терміни, будь то щомісячно, щоквартально, раз на півроку або щорічно. Невиконання цієї вимоги поставлять політики в стані після закінчення 31 днів. Якщо премії виплачуються щорічно, наприклад, і застрахований повинен померти через місяць одержувач отримає баланс премія років разом з номінальної суми політику.

Якщо політика переходить у стан закінчення воно може бути відновлене шляхом виплати премій пропустив або датування політики. Якщо власник вибирає redate він / вона повинні знати, що ця дія може поставити його або її в більш високу премію швидкістю, він / вона буде старше. Компанія може також знадобитися медичне обстеження для того, щоб поставити поліс страхування життя ще в силі.

бенефіціарів

Є 3 рівня бенефіціарів у вашому поліса страхування життя. По-перше, це є основним бенефіціаром. Це людина, якій доходи від політики будуть оплачені. Якщо первинний бенефіціар повинен померти до настання страхового та якщо застрахований не змінилася або чужого імені в якості бенефіціара до його смерті будуть здійснюватися виплати за імені умовний бенефіціар.

Як підстраховка ви також можете назвати те, що зазвичай називають подальше одержувачів. Іншими словами, якщо основним бенефіціаром, а також контингент повинен померти до настання страхового доходів піде на подальше одержувачів платежу, відповідно до контракту.

Ці загальні положення політики може застосовуватися до всіх поліси страхування життя. Однак, якщо ваша політика постійний існують додаткові положення, які застосовуватимуться.