поліс медичного страхування типів можна купити

Медичне страхування є важливою частиною вашого фінансового планування. Незначні хвороби або травми можна задати Вам трохи, але серйозного захворювання або травми можуть знищити вас у фінансовому відношенні в даний час і в майбутньому. Проведення адекватного медичного страхування дає вам спокою. .

Існують різні види медичного страхування плани, які ви можете купити. Кожен план пропонує різний стиль покриття. Кожен план має основну премію, але можуть бути й інші витрати залежно від здоров’я вашої сім’ї і вашій історії хвороби.

Два плани в галузі охорони здоров’я, що ви багато чуємо про управляються догляд та відшкодування плани. Вони значно відрізняються за своєю основною підхід до медичної допомоги, але в широкому розумінні включає в себе основне розходження вибір.

Керованої медичної допомоги планів вже існуючі контракти на обслуговування, що вони уклали з конкретною лікарні, медичні працівники, і лікарі. Керованого медичного плану означатиме менше паперової роботи для вас і набагато нижче, на кишенькові витрати. Є 3 типи керованої медичної допомоги наявних програм.

РРО або кращого постачальника організація об’єднує управляється і відшкодування, щоб придумати свій власний аромат. Ви можете вибрати з професіоналів в мережі РРО або поза зоною дії мережі. Якщо ви вибираєте поза мережею ви просто оплатити рахунок, а потім представити для отримання відшкодування. Якщо ви обираєте лікаря РРО ви будете платити номінальну фіксовану плату за послугу.

ОПЗ або підтримки здоров’я організації вимагає, щоб ви платили, коли ви бачите лікар ОПЗ, але немає ніякого плану франшизи. ОПЗ дасть вам список лікарів, щоб допомогти вам вибрати основного лікаря.

З іншої сторони відшкодування плани запропонує вам більш широкий вибір медичних працівників на вибір, тому що ці плани не мають ніякого зумовленого контрактів. Ви можете розраховувати на більш високу кількість витрат. Як правило, ви оплатити рахунок і потім представити його. Франшизи починаються від $ 200 і піднятися і найбільш плани охоплюють 80%, хоча існують відмінності.

Протягом багатьох років ці два типи планів фактично почали стиратися. Насправді деякі відшкодування плани починають більше схожим на керованої медичної допомоги планів.

Група страхування можуть бути запропоновані з боку роботодавців. Перевірте з вашою компанією. Групові політики прикривати групу людей, незалежно від фізичного стану, віку або будь-якого іншого питання. Премії засновані на тариф групи, а не окремі оцінки, що робить його набагато дешевше.

Індивідуальне страхування здійснюється на тих, хто не має доступу до страхової групи. Після отримання вашої заяви ви і ваші члени сім’ї, які будуть покриті за рахунок політики будуть оцінювати і оцінювати ризик. Це дозволить визначити ваші премії та будь-які обмеження вашої політики могли б мати.

Крім того, ваші основні медичну страховку для візитів до лікаря або в лікарню, ви також можете купити додаткове покриття. Vision Care є одним з тих покриттів, які варто врахувати, особливо якщо у вас є молодші діти у вашому домі. План покриття варіюється, але зазвичай покриває око іспити, скринінгу глаукоми, і окуляри або контактні лінзи до певної суми.

Ви також можете придбати стоматологічного страхування, який надає вам покриття для стоматологічних супутніх послуг, таких як діагностика, огляд, відновлення і ремонт ваших зубів.

Вид медичного страхування ви вирішили придбати залежатиме від ваших особистих потреб і потреб вашої родини. Роблячи своє дослідження і розуміння різних видів страхування доступні ви будете краще підготовлені, щоб купити право медичного страхування.