полісів Покриття Life

Що означає покриття всього припустити житті?

Як ви можете здогадатися з назви, весь охоплення життя призначена для тримати вас захищені на все ваше життя на відміну від терміну страхування, де є певний період часу для цього. У більшості полісів життя на користь смерті та премії, як правило, постійними. Крім того, така політика дозволяє накопичувати грошову вартість як частина премій ви платите, який потім можна використовувати в якості інвестиційного інструменту. Крім того, грошова вартість не обкладаються податком до виводу, що дозволяє використовувати його для забезпечення безпеки вашого кредиту.

Що чи є варіанти з такою політикою?

Та є. Найбільш популярні варіанти з цілого життя політики є однієї премії, традиційна і інтерес-мудрий політик. З одного-преміум політики ви можете заплатити за всю політику оптом. Це дуже зручний варіант для тих, хто має велику суму грошей, яку вони хочуть, щоб забезпечити їх страхування. Традиційні полісів життя забезпечити зазначений мінімального рівня прибутковості на накопичений частина грошової вартості поліса. З цікавістю мудрий полісів життя процентна ставка мінлива, як і в регульованою швидкістю іпотечних кредитів. Процентні мудрій політиці також надамо вам більшою мірою свободи, що дозволяє налаштувати нагоди втрати годувальника незалежно від премії, якщо будуть створені сприятливі умови, і у вас є достатньо вартість накопичених з вашою політикою. І всі три типи полісів страхування життя дозволяють накопичувати грошову вартість яких не оподатковується до виводу.

Які переваги цього виду страхування життя?

На відміну від терміна полісів страхування життя, з цілого життя політика частина премії, яку ви платите внесок у грошовій вартості, яка може погасити всю політику в пару років. З полісів житті ви платите премії, як правило, постійними і не вагаються, звичайно, якщо ви не вибираєте змінну плану премію. Не кажучи вже про те, що ви будете покриті протягом всього вашого життя незалежно від того, як рано ви купуєте політики, без необхідності проходити додаткове медичне обстеження. І пам’ятайте про податкову економію на цьому.

Чи є сенс в цілому життя політика як інвестиційні інструменти?

На відміну від багатьох рекламних цілого життя політика, щоб бути дуже ефективним інструментом інвестицій, насправді норма прибутку на інвестиції з такою політикою є досить низькою, якщо порівняти з іншими варіантами інвестицій, навіть з використанням пільгових податкових пільг несли з собою. Більшість страхових та інвестиційних експертів рекомендують оцінці полісів життя їх охоплення та захисту вони приносять, а норма прибутку та інвестиційних можливостей. Є набагато більш ефективні інвестиційні інструменти там, в той час як весь політику життя мають інвестиційні можливості тільки в якості додаткового бонусу. Тим не менш, такий бонус дійсно корисно, якщо вам дійсно необхідно застрахувати своє життя і хочуть отримати користь податкових заощаджень і параметри безпеки всієї політики пропонує життя.