поліси страхування життя припиняється, як люди намагаються впоратися зі зростанням вартості життя

Наслідки глобальної кредитної кризи не виявляють ознак пом’якшення найближчим часом. Багато сімей були урізати протягом деякого часу після паливо, продукти харчування, і ціни на бензин злетіли по всій країні. У важкі часи, такі як ці, багато домогосподарства знайде їм потрібно урізати деякі надмірності.

Однак багато сімей повідомляють, що цього недостатньо, і деякі з них почали вирізати деякі предмети першої необхідності, а також. Споживачі вживають заходів і тепер, ймовірно, перевірити веб-сайти порівняння частіше шукати більш вигідні угоди для задоволення своїх страхових і банківських потреб. Там був також зростання популярності перемикання веб-сайтів, які допоможуть знайти найкращі пропозиції, а потім перемкнутися споживачеві більш відповідним.

Домовласники знаходять себе в більше труднощів, ніж більшість з витратами на іпотеку зростає, як фіксовані рівень угод закінчуються. Пошук в ринку для нової угоди не дають можливості обрати, що він колись зробив. При спробі знайти способи зниження вартості деяких домовласників вдаються до їх скасування полісів страхування життя, щоб мати більше грошей. Мій іпотечний Пряма є брокер, який повідомив цю тенденцію, кажучи, що тільки двадцять відсотків нових позичальників виймаючи полісів страхування життя, щоб захистити свою сім’ю і свої іпотечні кредити. Крім того, деякі люди, які вже мають в даний час політику припинення їх в інших, щоб мати більше вільних грошей. Це може стати важким вибором в деяких випадках, як страхування життя забезпечує безпеку і кришки, коли це найбільше потрібно. Зіткнутися з перспективою втратити свій будинок в сьогоднішніх економічних умовах може бути дуже серйозною ситуації.

Доброю новиною є те, що люди у Великобританії починають дивитися на своїх бюджетів серйозно, а не просто покласти свою голову в пісок. Але погана новина в тому, що необхідне, як страхування життя даються відбивної. Дані, зібрані Prudential показує, що десять із ста людей, які бажають, щоб зупинити їх полісів страхування життя з метою задоволення їх бюджетів. Мій іпотечний Прямі намагається пояснити, чому це може бути, припускаючи, що власники будинку вважають, що їх страхування життя як несуттєва деталь, і тому щасливі позбавитися від нього. Багато молодих домовласників і покупців першого разу не може повністю зрозуміти їх власне безсмертя, те, що часто відбувається, коли люди мати дітей. Багато домовласники можуть також вважають, що вони можуть покладатися на свої сім’ї в період кризи і, отже, страхування життя не є обов’язковим.

Однак експерти попереджають людей, щоб розглянути наслідки припинення їх поліси страхування життя. Виймаючи іпотеки є величезним фінансовим зобов’язання, яке, як правило, споживають значну частину получки сім’ї кожен місяць. Рух без страхування життя може бути помилкова економія, а економії декількох фунтів тепер не матимуть не меншу вигоду, як поліси страхування життя, якщо годувальника було скоротати до іпотечного була погашена. Хоча час може бути фінансово важко зараз, повідомлення від експертів у тому, що вони можуть бути істотно гірше, якщо люди не покриваються належним чином.