полювання на дешеві медичного плану

У цей час рецесії, дешеві медичного страхування може виявитися рятівником для багатьох американців. Але чи так це насправді? Де їх можна знайти? І чи варто витрачати гроші на дешеві медичного страхування?

Дешеві медичні поліси вже давно уникають через переконання, що вони забезпечують недостатнє охоплення. Але з фінансовою кризою, люди не залишилося великого вибору. Звідси випливає необхідність полягає в ретельному полювати за політику, яка всебічно охоплює всі потреби в галузі охорони здоров’я без вм’ятин кишень багато.

Уряд допомагає медичне страхування є найдешевшим варіантом, який доступний на ринку. Однак існує занадто багато обмежень прив’язані до цих планів і не всі американці мають на нього право. Таким чином, для більшої частини населення плану охорони здоров’я є гарною альтернативою при пошуку недорогих планів.

Серед керованих планів, HMO (Health організації з технічного обслуговування) є найбільш економічно ефективним. Це за умови профілактичної та первинної медичної допомоги. Але є мережі провайдерів медичних послуг обслуговування і одну обов’язково повинен дотримуватися його. Існує ще один варіант, відомий як Організація бажаних постачальників (PPO). Це порівняно дорогого плану, але бенефіціар є розкіш, щоб консультуватися з лікарями за межами мережі.

Не тільки плани керованої, є певні страховики, які обслуговують тільки тих, хто шукає недорогі плани в галузі охорони здоров’я. Якщо хтось шукає, щоб купити деякі економічні плани, то ці носії є хорошим варіантом. Так як вони пропонують спеціалізовані плани, вони пропонують широкий діапазон вибору для споживачів.

Інший спосіб отримати недорогий планів для доступу до страхування на роботі. Група страхових порівняно дешевше. Плюс частина премії виплачується роботодавцем, отже, що одержувач повинен платити зі своєї кишені виявляється набагато меншою.

Крім катаючись на плани, які розроблені, щоб бути дешевим, можна також знизити вниз премію на регулярній премії. Ось як це робиться:

1. Плани з великими франшиз мають нижчі страхові внески. Тому, якщо ви шукаєте план тільки в якості резервного, то такий план буде хорошим варіантом.
2. Спеціалізовані плани, які призначені для конкретної хвороби або протягом певного періоду часу, також є гарним прикладом для недорогого медичного страхування.
3. Якщо один звертається до плану, коли страхова компанія пропонує деякі вигляді знижки, то це хороша можливість отримати його за дешево.
4. Нові ставки страхових внесків виявитися дешевше, ніж продовження. Тому збираюся в нової політики замість продовження існуючого б легше на вашій кишені.
5. Однак, навпаки, якщо ви зупинилися в плані тривалості, компанія може винагородити вас за вашу вірність, пропонуючи свого роду знижку на вашу премію.
6. І останнє, але не менш важливе золоте правило. Премії розраховуються на основі віку та існуючих захворювань. Так що не чекайте для будь-якого медичного лихом для ураження. Чим раніше ви купите медичного плану, тим дешевше вийде для вас.

Всупереч поширеній думці, дешеві медичні плани забезпечують повне охоплення. Потрібно тільки шукати його терпляче. Вони стоять неприємності.