покупці плутають страхування автомобіля за ціною сайт порівняння

Це традиційно відомий як “страхування автомобіля, але може недавнє збільшення веб-сайти порівняння робити драйверів плутають? Асоціація британських страховиків класифікує його як ‘страхування автоцивільної відповідальності », і офіційний орган з виплати компенсації потерпілим від незастрахованих водіїв є« мотором Бюро страховиків “(MIB). Хоча переважно США термін «автострахування» також починають з’являтися у Великобританії.

Існує питання, який запитує: “чи не все одно, як це називається” “Страхування автомобіля”, можливо, самий ясний термін, так як він робить те, що говорить. “Ван страхування” і “мотоцикл страхування» також заспокійливо проста. “Автострахування” вказує покриття для будь-якого двигуна потужності транспортного засобу. Однак це не обов’язково означає, страховик буде мати цитата відразу під рукою для їзди-на-магазин мобільності скутер!

Страхування автомобілів, автострахування, страхування авто страхування, і все, клієнти вибирають його називати, це величезний бізнес не дарма – є багато транспортних засобів для захисту. Є близько 30 мільйонів автомобілів ліцензовані і у Великобританії, з 73% британських сімей, які володіють не менше одного автомобіля. У 2006 році загальний обсяг чистих премій з автострахування у Великобританії дійшов до £ 10300000000. У тому ж році, автомобілісти подали £ 8,0 мільярдний претензій.

Тому він може бути дивно дізнатися, що Великобританія має статус одного з найбільш злісних порушників у Західній Європі для незастрахованих водіїв на дорозі. MIB вважає, що одна з кожних двадцяти автомобілів на дорозі гонять без страховки, додаючи до приблизно £ 30 до страхової премії кожен водій Великобританії для того, щоб компенсувати це. Це відповідальність кожного водія, щоб переконатися, що вони застраховані, а з 2009 року, це буде злочином тримати автомобіль без страховки – чи є воно використовується – якщо ви не подали обов’язкове повідомлення Дорога Off (SORN) декларації.

Однак знайти страхування автомобіля в наш час може бути мінне поле. Це іронія, що поширена захист вашого автомобіля від ризиків на дорозі може бути ризикованим бізнесом. Type ‘страхування автомобіля “в онлайн пошуку та буйних спектр політики на пропозицію можуть зробити пошук необхідного охоплення здається так складно, як знайти голку в стозі сіна. Для тих, хто бажає, щоб уникнути боротьби через лабіринт спектр варіантів покриття, ціла індустрія прийшла в існування з метою зробити вибір водіїв ясніше.

Це, однак, може бути важко зрозуміти, який з цих компаній порівняння вибрати для кращою страховою варіант. Там може бути багато сайтів, присвячених порівняння витрат, але також важливо, щоб отримати право покриття залежно від особистих пріоритетів. З тисячами нових драйверів виходять на ринок щороку, автострахування буде продовжувати бути юридичною вимогою і важливою частиною захисту від інших учасників дорожнього руху.

Коли водії потрібна ясність про страхування автомобіля, не повинно бути плутанини щодо її назви. Це не має значення, як це називається, але що вона може бути використана у випадку раптових неприємностей.