покупців житла Основне керівництво по Страхування житла

Для багатьох з нас, наш будинок являє найбільша інвестиційна ми коли-небудь зробити. Один з кращих способів захистити, що інвестиції шляхом придбання страхування домовласників. Проблема в тому, що багато хто з нас насправді не розуміють, як політика домовласників страхування працює, а саме те, що наш страховий поліс покриє при виникненні непередбаченої страйку. Будьте впевнені, що важливим керівництвом покупці житла будуть викладені факти, які Ви повинні знати про страхування вашого будинку.

Що я для покриті?
Як правило, всі домашніх страхових полісів охоплювати два основних напрямки, майна і відповідальності. Страхування майна включає в себе ваш будинок і будь-які окремі структури розташовані у Ваших приміщеннях, таких як сарай або гараж. Особисті речі вашої родини і зміст покриваються чи пошкоджені у вашому будинку, автомобіль, або тимчасово далеко від вашого місця проживання. Цінні речі, такі як мистецтво, ювелірні вироби і картини можуть знадобитися додаткові покриття. Запитайте вашого брокера, якщо додаткове покриття не потрібно.

Страхування відповідальності є другим основним компонентом політики вашого домовласника. Якщо вважається відповідальним, у цьому розділі буде охоплювати недбалих дій ви здійснюєте, в будь-якій точці світу, що завдають шкоди іншим.

У яких ситуаціях я захищена від?
Домашніх страхових полісів може незначно відрізнятися, але більшість компенсації збитку структурі вашого будинку і вашої особистої вміст викликані:
· Пожежі, удару блискавки або диму
Вибухи
блискавка
· Масові безлади або громадянські заворушення
· Вплив повітряних суден або наземних транспортних засобів
· Крадіжки або вандалізму
падаючих предметів
· Заморожування труб

Як вибрати правильну політику для мого будинку?
Наступні визначення охоплення домашніх страхових полісів допоможе вам зрозуміти і визначити поточну охоплення:

Житлові будинки: покриває ваш будинок, надає структур, стаціонарні, в будинку, наприклад, посудомийної машини або системи кондиціонування повітря. Сума в доларах охоплення перерахованих повинна дорівнювати вартості, щоб відновити ваш будинок, якщо катастрофа сталася.

Приватні структури: застрахувало будь-яка структура, яка не завжди прикріплений до вашої головної резиденції. Покриття поширюється на ваш паркан, дороги, дерева і кущі.

Особисте майно: У цьому розділі наводиться страхування для всіх особиста власність ви і ваша сім’я володіє. Покриття для вашого особистого змісту гарантується незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Додаткові витрати на проживання: Якщо ваш будинок буде непридатною через непередбачені обставини, таких як пожежа, в цьому розділі розглядаються витрати на проживання, якщо ви не можете жити у вашому будинку в той час як ремонт проводився.

Які страхові варіанти у мене є?
Домашніх страхових полісів зазвичай приходять в трьох формах. Пакет Basic домовласника ідеально підходить для осіб, які хочуть заощадити трохи грошей. Цей пакет забезпечує покриття для вашого будинку, зміст і відповідальність. Базова страховка будинку забезпечує покриття на основі імені небезпек.

Якщо базове покриття домовласників видається недостатнім, ви можете перейти на широкий пакет домовласників. Ця політика забезпечує всі покриття ризиків страхування у ваш будинок і назвав небезпеки покриття для вашого змісту. Цей пакет оцінюється в середньому рівні діапазону.

Найбільш комплексний пакет страхування житла називається Всеохоплюючий домовласників. Ця політика забезпечує всі покриття ризиків страхування у Ваш дім і зміст. Переглянути політику формулювання, оскільки є певні ситуації або виключення під страхування від усіх ризиків

Отримання достатньої страхового покриття для вашого будинку є єдиним способом захистити ваш найцінніший актив. Ваш місцевий брокер є кращим джерелом для всіх ваших потреб страхування житла і питання. Переконайтеся, що ви розумієте, що ви купуєте. Це важливо знати, хто або те, що покрито, винятки та обмеження політики, скільки покриття надається і як повідомляти про втрату або претензії. Пам’ятайте, щоб не плутати те, що ви заплатили за свій будинок з відновленням витрат. Страховка не покриває ринкової вартості або землі.