покупку термін страхування життя – не потрібне медичне обстеження

Так багато людей хочуть мати поліс страхування життя в місці для фінансового захисту сім’ї, які вони залишають, але не можуть мати стандартний термін страхування життя або цілого поліса страхування життя за рахунок вже існуючих медичних умов.

Є також люди, які відклали покупку такої політики, якщо вони підозрюють, що вони можуть мати захворювання, або просто не вистачає часу, щоб відвідати лікаря і мають необхідні лабораторні аналізи. На щастя для цих людей, тепер вони можуть придбати поліс на термін страхування житті не медичне обстеження необхідно.

Ви можете легко піти в інтернет, щоб запросити термін цитата страхування життя. Ніякі медичні котирування іспит просто не включати відповівши на кілька запитань, пов’язаних зі здоров’ям. Котирування ви отримуєте від різних страхових вільні і жоден агент не зв’яжеться з вами, якщо ви не будете питати, що вони роблять це. Ви не зобов’язані приймати будь котирування, тому ви можете просити стільки, скільки ви хочете зробити порівняння тарифів і охоплення, включені в різні політики.

Відповіді, які ви надаєте страхових компаній використовуються для визначення вартості вашої покупки в термін страхування життя. Ніякі медичні страхові поліси іспиту не є дорожчими, ніж стандартний термін життя політика. Ви не можете припустити, що, тому що ваш сусід купив поліс на конкретну суму, ви отримаєте те ж саме, коли ви цитата відправити запит. Фактори, які визначають премії включені вашого віку, статі, ваги і росту, ваше вживання тютюнових виробів і дійсно у вас є вже існуючі медичні умови, що підпадає під дію поліса страхування життя.

Чим ви молодше, коли ви купуєте термін страхування життя, з або без медичного обстеження, тим дешевше політика буде. Жінки також отримують нижчими ставками, ніж чоловіків у всіх вікових категоріях. Це тому, що статистичні дані, які показують, що літні люди, більш імовірно, мають захворювання, що ведуть до смерті, і що жінки, як правило, живуть довше, ніж чоловіки. Ваша вага і зростання використовуються для визначити, чи дійсно у вас надмірна вага, який також може викликати проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Умови для терміну страхування життя без медичного іспиту діапазоні від 10 до 30 років. Більшість страхових компаній, однак, не продаватиме політику такого характеру людини у віці старше 65 років. Це означає, що якщо ви знаходитесь у вашому сорокові роки, коли ви берете таку політику, ви не будете мати можливість на термін більше 20 років. Після досягнення максимального віку дозволило страхової компанії, то у вас не буде терміну страхування життя, але ви можете бути в змозі придбати поліс, який покриває витрати на похорон.

Або ні, ви палите або курили протягом останніх кількох років також буде впливати на вартість терміну страхування життя. Без медичного огляду страхова компанія не має можливості дізнатися, якщо у вас вже є захворювання, через вашу вживання тютюнових виробів. Якщо ви курите, ви будете платити більш високу премію, ніж людина, яка не має такої звички.

Ставки, які страхові компанії стягують за Процентні ставки по страхуванню життя, що не має медичної іспиту на основі статистичних даних, які вони збирають, щоб допомогти їм визначити фактори ризику. Вони використовують надану вами інформацію, щоб визначити, як довго ви можете жити. Якщо вони підозрюють, що помрете до кінця терміну, то швидкість потрібно платити буде вище, ніж, якщо вони очікують, щоб ви жили довго повз цього терміна.