покупки страхування життя торгового перелік

При покупці терміну страхування життя, ви хочете, щоб знайти правильний розмір страхової суми за розумною ціною з компанією, якій можна довіряти. Але для багатьох людей, починається найскладніша частина. Ось де наступний контрольний список Страхування життя може допомогти.

1. Те, що ви хочете, щоб ваші політики для досягнення?
Запитайте себе, що саме ви хочете, щоб ваші страхування життя робити. Наприклад, ви хочете мати страховий захист, яка буде:

• Оплата похорону?
• погасити свою заборгованість через балансу за іпотечним кредитом та інші борги?
• компенсувати втрату вашого доходу? І якщо так, то як довго?
• внесок у майбутнє освіту своїх дітей?
• комбінації всіх або частини вище?

Знаючи, що ви хотіли б досягти в своєму житті страховий поліс і приблизно скільки вам потрібно для досягнення цих цілей допоможе вам визначити, скільки страхування життя ви повинні розглянути можливість придбання. Онлайн калькулятори страхування життя доступні, щоб допомогти вам покласти на один долар вартості на суму покриття вам потрібно.

2. Кого б ви хотіли, щоб застрахувати за полісом страхування життя?
Більшість страхових компаній пропонують різні продукти страхування життя відповідно з вашим способом життя і потреб родини. Ви можете отримати страховий поліс на своє власне життя, або ви можете отримати одну політику для вас і вашого чоловіка (так званий спільний поліс страхування життя). Найбільш поширеними спільного життя політика забезпечує покриття, коли перший партнер помирає, залишаючи на користь страхування життя пережив чоловіка.

3. Скільки часу вам потрібно страхування життя?
Консалтинг психічної не є необхідним, хоча і вимагає, що ви оцінюєте терміни ваших потреб страхування життя. Наприклад:

• Коли іпотека бути погашений? Термін амортизації іпотеки часто визначає, як довго ваш термін страхування життя повинні бути.
• Якщо ваші діти бути закінчили школу? Одного разу вони закінчити свою освіту і маючи достатньо страхування життя доводиться платити свої витрати на освіту не буде необхідності.
• Коли ви плануєте вийти на пенсію? У вас буде менше доходу, щоб замінити в той час.

Знаючи, скільки часу вам знадобиться страхування життя, перш ніж почати покупки забезпечить Вас влаштовує продукт страхування життя ви в кінцевому підсумку покупки. Інтернет-інструменти, які допоможуть вам з’ясувати, який термін для вашого поліса страхування життя найбільш рекомендується для людей з схожими способу життя.

Так що тепер у вас є, скільки, хто і як довго відповіді на питання, ви готові, щоб робити покупки.

1. Порівняй ціни страхування життя від декількох компаній:
Це платить, щоб придивитися до цін, тому що ставки по страхуванню життя можуть значно відрізнятися в залежності від продукту, який ви обрали, ваш вік і кількість охоплення ви питаєте. Це легка частина, тому що з інтернеті можна порівняти котирування страхування життя легко, он-лайн в будь-який час.

2. Яка ставка по страхуванню життя був цитований – стандартний або кращим?
Існують два основних життя страхового тарифу групи ви повинні знати про при купівлі страхування життя: стандартні ставки і привілейовані. Стандартні ставки по страхуванню життя є ціни більшості канадців претендувати на, в той час як близько однієї третини населення має право на отримання пільговими цінами.

Особливі ціни страхування життя, як правило, пропонують дуже здорових людей і означає, що ви можете заплатити меншу премію, ніж більшість. Зазвичай переважним ставки пропонуються тільки після отримання результатів медичної інформації та тести відомі. Це буде залежати від вашого кров’яного тиску, рівня холестерину, зріст, вага, і історії здоров’я сім’ї. Але пільговими цінами варто. Вони можуть заощадити до 30-35% від вашого цитує премії.

При порівнянні цін, переконайтеся, що ви порівнюєте «стандартних стандартних» або «переважніше переважний” ставки по страхуванню життя. Якщо ви не впевнені, запитайте у брокера. Було б прикро дізнатися, що Ви були процитовані пільговими цінами на початку, тільки щоб дізнатися, що Ви не маєте права на їх пізніше.

3. Відгук Доступність брокера по страхуванню життя:
Наскільки легко ви можете отримати в руки брокера? Які їх години роботи? Будь це через їх веб-сайт або по телефону, брокер по страхуванню життя повинні бути легко доступні для вас, якщо ви коли-небудь є питання або потрібно поговорити з ними про зміну ваших потреб страхування життя. Шукайте безкоштовні номери і розширені години роботи в якості гідів.

4. Огляд медичної інформації, необхідних для отримання політики:
Як правило, більше медичної інформації ви надасте, тим краще ціна. Для політика, який просить мало або зовсім немає медичних питань, ви можете посперечатися премія вище за той же обхват, то план просити більше інформації. Залежно від компанії, вік і кількість покриття ви хочете, ви можете попросити надати зразки крові і сечі. Для отримання зразків, медсестра відвідають при не безкоштовно.

5. Розглянемо фінансову стійкість страховика життя і сили:
Фінансової стійкості компанії є те, щоб розглянути, якщо ви плануєте зробити довгострокові покупки, як страхування життя. Є організації, там, як А.М. Найкраще, що оцінки страховиків і забезпечити рейтинг на їх стабільність і міцність.

6. Запитайте про відновлення варіанти і вимоги:
Як тільки початкова премії встановлений, він зазвичай гарантується для довжини політики (часто 10 або 20 років). Але що відбувається, коли політика закінчується? Більшість політики є поновлюваними, поки ви не 70 або 75, так що не забудьте попросити вашого брокера, якщо вам доведеться приймати медичні продовжити політику. У той час як ваші премії буде вище по оновленню, з’ясувати, якщо вони також будуть гарантовано залишаться на рівні другого терміну дії поліса.

7. Підтвердіть політики може бути скасовано без штрафних санкцій:
Більшість термін полісів страхування життя може бути скасований у будь-який час без штрафних санкцій. Переконайтеся в тому, щоб перевірити з вашим брокером, щоб побачити, якщо компанія зі страхування життя має якісь незвичайні відміни замовлення.

8. Розглянемо параметри перетворення та обмеження для політики:
Як Ваше життя змінюється, так що ваші потреби по страхуванню життя, і ви, можливо, захочете можливість конвертувати ваше покриття небудь.

Щоб перетворити термін страхування життя означає передати всі або частину, з нагоди втрати годувальника політики в постійну політику життя без медичного. Наприклад, кажуть, що ви спочатку купили термін політики щодо захисту іпотеки та дитини. Після іпотечного приділяється і дитина виросла, ви можете знайти його бажано перетворити в одну політику, яка дасть вам нові преміум класу для іншої частини Вашого життя, та з нагоди втрати годувальника, яка гарантовано не закінчується з віком.

При покупці поліса страхування життя, дізнатися, чи є які-небудь обмеження на свій вік в момент конвертації. У більшості випадків, у вас є можливість перетворення вгору, поки ви не 60 або 65. Крім того, переконайтеся, що ви дали кілька варіантів типу політик ви можете переїхати в, чим більше тим краще.

Остання порада – вибрати брокера страхування життя ви довіряєте:
Хоча це не обов’язково впливає на тип політики ви вирішили придбати, зв’язок з вашим брокером має вирішальне значення в відчувати себе комфортно з поліса страхування життя ви купуєте та інформацію, яку ви отримали.