покупки страхування життя для захисту сім’ї або захисту бізнесу

Купівля страхування життя має настільки велике значення. Вона є невід’ємною фундаментальне значення для будь-який звук фінансового плану. Тип і кількість покриття ви оберете буде залежати про те, чому вам потрібно купити вашу політику.

хто потребує страхування життя?

Мені здається, що кожна людина має потребу в деякому типі політики на деякий час в їхньому житті. Один людина, не утриманців не має гостру необхідність політики, як і все, що потрібно, достатніх коштів для оплати витрат остаточною і, ймовірно, коштів, щоб компенсувати податки на спадщину. Одна людина з дітьми, безумовно, має необхідність охоплення ж. Ця людина повинна підрахувати, скільки доходів будуть зобов’язані мати дітей до кінця коледжу роки, визначити суму страхування життя, що б забезпечити цей дохід, перш ніж купувати страхування життя.

Одружений чоловік з дітьми або без дітей необхідний тип політики, як кожне з них має переконатися, що пережив чоловік, а також діти можуть вижити без свого доходу. Ці люди можуть також повинні гарантувати, що іпотека погашається, якщо вони є і якщо податки на спадщину, ймовірно, стануть проблема тоді достатньої кількості грошових коштів має бути забезпечена на цей випадок.

А як щодо власників бізнесу? Якщо ви є акціонером в малому бізнесі або партнера вам обов’язково потрібно деякий життя покриття. Кому належатиме вашим партнерам акції, якщо він / вона повинен померти раптово? Ви можете бути впевнені, що цей покійний партнер хотів би його або її чоловік володіти акціями. Чи має чоловік нічого знати про бізнес? Чи будете ви в кінцевому підсумку працює подвійно важко, щоб забезпечити свою сім’ю, а його дружина дізнається бізнесу? Вона хоче, щоб дізнатися і взяти участь?

Ваш діловий партнер може думати так само. Що робити, якщо мій партнер помирає? Існує просте рішення цієї проблеми, але ви будете в кінцевому підсумку покупка страхування життя напевно. Ось як це працює.

У вас є свій адвокат скласти угоду Купівля-продаж, що передбачає, що збереглися акціонер або акціонери куплять акцій, що належать померлим акціонером за заздалегідь обумовленою ціною. Ця ціна повинна бути скорегована щороку, так що залишилися в живих загиблого отримує справедливу ціну за свої акції. Де гроші буде виходити від, щоб купити ці акції? Кожен акціонер буде мати поліс страхування життя на його або її життя в розмірі вартості акцій.

Політика буде належати і оплачуються корпорації або партнерства. Корпорації або партнерства буде бенефіціаром політики. Після смерті партнера або акціонера гроші виплачує страхова компанія буде використовувати для покупки частини компанії в даний час належить спадкоємцям померлого.

Що про ключові страхуванні життя людини? Кожен успішний бізнес має співробітників, відсутність яких матиме руйнівні наслідки для бізнесу. Що, якщо цей співробітник повинен померти; б продовжувати бізнес прибутково? Скільки часу буде потрібно, щоб замінити цей співробітник? Як довго це новий співробітник, ймовірно, буде потрібно, щоб отримати до рівня вашого померлого ключових співробітників? Що це буде коштувати? Визначити це і покласти на один долар вартості на ньому. Купівля страхування життя на цій ключовою фігурою в цієї суми має важливе значення.