покупки житла; керівництво

Процес купівлі нового будинку може бути складно, але це needn, АОТ завжди так.
Перш за все, вам потрібно буде працювати, скільки ви можете дозволити собі витратити на потенційну власність.
Вам потрібно буде вивчити, як великі іпотечні ви можете собі дозволити все ще зберігаючи деякі фінансові комфорту. Будь-яка економія ви можете компенсувати проти цього допоможе значно.

Не забудьте чинником витрат, таких як: оцінка, опитування, земельний кадастр зборів та будь-яких іпотеки та адвокати плату, AOS ви можете понести.

Ось 4 факторів, щоб розглянути, коли почала Вашої пошуках ідеального власності.

1. Який метод пошуку вибрати?

Ринку нерухомості, щоб деякі з них можуть бути мінне поле; Є багато варіантів пошуку для вас на вибір і широкий спектр майна для вільного перегляду.

Традиційні методи включають тралення через властивість сторінках вашої місцевої газети і використання місцевих або національних агентів з нерухомості, щоб знайти нерухомість у ваших перспективних напрямків пошуку. Ви можете поглянути довкола маєтку в область, яку ви розглядаєте, щоб визначити будинки на продаж і зв’язатися з агентом з нерухомості, які вони використовують. Звичайно, це все потребує часу і ці день, AOS у вас є інтернет на вашому боці. Багато приватні постачальники тепер продають власності в Інтернеті ефективно вирізання посередника і збереження великих сум грошей традиційно приділяється агента з продажу нерухомості.

Є багато інтернет-магазинів, які дозволяють власності приватних продавців, щоб продати нерухомість в приватному порядку за відносно невеликому лістингових зборів (особливо в порівнянні з агентів зборів).

Після того як ви, Äôve рішення про вашому методі пошуку або, можливо, поєднання, ви можете почати пошук будинку Вашої мрії.

2. Прийняття рішення про власності

Тепер ви, Äôve розібралися своїми фінансами, мати фігуру на увазі, і прийняли рішення про пошук методу ви готові почати перегляд деякого властивості. Перш ніж робити вам необхідно вирішити, який тип власності ви шукаєте. У вас є мрії про купівлю проекту реконструкції та будівництва його в будинок Вашої мрії або Ви просто хотіли б рухатися в сучасний будинок, де покласти ваш відбиток на мова йде всього лише кілька горщик, AOS фарби і деяких селективних меблями?

Ви повинні знати, що більшість нерухомості на ринку падатиме на три категорії; власність, оренда і загальні очікування. Взявши перший з трьох, Власність, це властивість, в якому ви буде володіти прямий власності та її підстави. З оренди властивості ви, можливо, доведеться платити земельну ренту, як земля, на якій майно було побудовано не приходить у праві власності. Нарешті у нас є спільні утримання, типовим прикладом даного виду майна буде плоским, що сам є власність, але поставляється з загальним доступом або права власності на загальні частини будівлі.

3. Пропозиція

Після перегляду декількох властивостей і прийняв рішення про той, який ви можете тепер хочуть, щоб зробити пропозицію. Ви можете запропонувати ціну або ви можете віддати перевагу, щоб піти в нижче, якщо ви відчуваєте, майно не виправдовує його, AOS запитувана ціна або ринкова досить слабкий, щоб виправдати це. Взагалі краще запропонувати ціну, яку ви думаєте, що ринок в цій сфері вимагає для цього типу будинку. Ви повинні порівняти інші аналогічні властивості на тій же вулиці, якщо можливо, щоб отримати уявлення про те, скільки може запропонувати. Тепер ви повинні зв’язатися з агентом з нерухомості або продавця заявити вашу пропозицію і чекають на рішення. Ви, можливо, доведеться збільшити свою пропозицію кілька разів, щоб знайти ціну, обидві сторони згодні.
Важливо пам’ятати, ви пропонуєте не є юридично обов’язковим і, як правило, підлягають обстеження.
Якщо у вас є пропозиція прийнята ви повинні розглянути опитування діяли як тільки ви завершили остаточної купівлі та доставлений доставка ключів будь-яких ремонтних робіт вам знайти буде ваша відповідальність.

4. Біржового контракту і завершення

Як тільки Ви погодилися на дату завершення з продавцем і всі перевірки були проведені до вашого задоволення, ви можете попросити вашого адвоката скласти остаточний договір.
Після того як ви підписали і обмінялися це з продавцем, ви готові до завершення.
Я б порадив, щоб ви переконаєтеся продавець має остаточних показів лічильника прийняті і інформує енергетичних компаній, що ви нового власника, щоб уникнути плутанини в рахунку в більш пізні терміни.

Ви повинні розглянути на даному етапі організації деяких форм страхування будинку або будівлі і їх вміст покриття, якщо ви ще не попросили зробити це вашим іпотечного провайдера. (Заставодержатель може наполягати, що ви будівництві кришку на місце, перш ніж вони будуть випускати засоби для Вас.)

У день завершення іпотечного постачальник випустить кошти для вас і тепер ви можете передати їх до продавця, AOS банківський рахунок. Справами на майно має бути передано до адвоката і ключа, АТ для себе, узгоджені терміни. І це, в кінцевому рахунку, наскільки я можу вести вас, все, що залишається побажати вам багато щасливих років, що живуть в будинку вашої мрії.