покупки для страхування автотранспортних засобів розумним способом

синхронізація

Кращий час для пошуку нової політики знаходиться в межах від 30 до 45 днів до поточної політики повинна бути відновлена. Таким чином, ви будете мати достатньо часу, щоб вирішити, на який тип покриття і кількість вам потрібно без необхідності робити це в поспіху.

У випадку, якщо ваші ставки або зміни сімейного стану, ви повинні також думати про перегляд вашої страхової компанії. Страхові тарифи істотно різнитися між компаніями і що Ви знайшли час, щоб зазирнути в поточній ситуації на ринку може допомогти вам знайти набагато краще політиці чи будьте впевнені, з вашої поточної.

Важлива інформація

Драйвер даних. Дата народження, номер посвідчення водія, а також список всіх дорожньо-транспортних пригод та порушень протягом останніх трьох років (або п’ять років з деякими компаніями). Це дуже важливо, щоб надати всю інформацію, не змінюючи фактів. Перед тим, як буде випускатися з вашої політикою, страхова компанія буде перевіряти всі факти і в разі будь-яких відмінностей страхові тарифи підуть шлях.

Автомобіль даних. Зробити застрахованого автомобіля, модель і рік виробництва повинні бути вказані. Також не забудьте вказати будь-яке додаткове обладнання або модифікації, чи є після покупки турботу, щоб переконатися вони охоплені теж. Це включає в себе користувальницькі фарби або тіла робочих місць, колеса, сигналізації або спеціального обладнання.

До страхування. Назва страхової компанії ваш автомобіль в даний час застраховані і дати оновлення вашої політики. Переконайтеся в тому, щоб не дати в будь-яких прогалин в охопленні між поточним і можливої ​​політики, переглядаючи лапки.

Суми страхового покриття. Ви можете взяти ті ж суми покриття за нанесення тілесних ушкоджень і матеріального збитку Відповідальність поточної політики забезпечує. Ви також можете дізнатися більше про покриття суми у вашому районі і коригувати політику саме ці номери, якщо ви відчуваєте необхідність.

Франшиз. У більшості випадків франшиз автострахування варіюватися від $ 250 до $ 500 за всебічне і зіткнення охоплення. Подивіться, що кількість франшизи ваша нинішня політика і спробуйте порівняти її з пропозиціями ви отримаєте.

Знижки. Подивіться, що знижки застосовуються до поточної політики і дізнатися, якщо ви маєте право на будь-які знижки, такі як гібридні диски, хороший студент, низький пробіг і так далі. У разі, якщо немає знижки для поточної політики ви можете шукати компанії, які пропонують знижки зокрема для водіїв, як ви.

Порівняння авто страхування котирування

Кращий спосіб порівняти котирування полягає у виборі точно таку ж суму франшизи і страхового покриття, що ваша поточна політика доставляє. Таким чином, ви зможете побачити реальні різниця в ставках між різними політики.

Спробуйте пограти з кількістю покриття та франшизи, щоб подивитися, як вони впливають на кінцевий курс. Компанії встановлюють свої тарифи у відповідності з їх індивідуальним критеріям і мають більш високі франшизи з однією компанією, може призвести до економії краще, ніж з іншою компанією. Тим не менш, бачити, якщо заощадження досить істотним, щоб такі заходи, як підвищення вашої франшиз або покриття сум.

Це важливо знати, якщо ви отримуєте котирування є фактичними точні котирування і не тільки оцінками. Вам можуть запропонувати швидкі котирування і оцінки різних компаній, але вони не стоять вашої уваги, як фактичні показники, безумовно, відрізняється від того, що ви отримуєте з такою оцінкою.

Економте свій час, переглядаючи авто страхування котирування онлайн. Це може бути не самим надійним способом, але він упевнений, це легко і швидко. Спробуйте отримувати котирування тільки з надійними страховими компаніями, що ви впевнені, що вони працюють у вашому районі.