покупки для страхування автомобілів онлайн безпечно

До цього часу ви, ймовірно, зрозуміли, що страхові компанії мають різні ціни в тієї ж політики. Ось чому ви повинні ходити по магазинах для страхування автомобіля котирування онлайн. Покупки для котирування є єдиним способом, щоб побачити найбільш розумні страхові тарифи.

Зверніть увагу, що страхові компанії продають страхові продукти через своїх власних агентів, які сприятимуть не тільки політики компанії в області авто. Деякі страхові компанії пов’язані з кількома страховиками і буде, як правило, представляємо вам авто політики різних компаній. Традиційно, вам доведеться зустрітися з маклером обличчям до обличчя під час обговорення варіантів страхування автомобілів. Сьогодні існують різні способи здійснення страхових продажів у бік від особистого задоволення вікон. Агенти можуть зв’язатися з клієнтами по електронній пошті або в чаті. Оформлення продажу по телефону не є рідкістю.

знайти страхові компанії

Це не просто шукати авто страхові компанії. Ви можете просто зайти в інтернет і пошук автомобіля страхові компанії у вашому штаті. Але те, що важко зробити, це подивитися на страхові компанії, якій можна довіряти. Безпосередній спосіб дізнатися, якщо страховик варто задуматися через просити друзів і однодумців.

Що робити, якщо ваші друзі не можуть дати вам ніякої корисної інформації? Можна припустити, хоча і грубо, репутація страховика, читаючи те, що попередні та поточні клієнти говорять про свої послуги. Ви також можете зробити своє власне судження, засноване на ваш початковий досвід роботи з представником замовника підтримки компанії. Споживачі також можуть піти на їх місцевий відділ державного страхування, щоб дізнатися про скарги, поданих проти страхового агентства.

перевірка ліцензії страхової компанії

Ніхто не повинен продавати страхові без ліцензії робити це, тому що це незаконно. Сайті страховика не доказ того, що вони можуть продати страхування. Що робити, якщо помилково ви купили страховий продукт від неліцензійного страховика? Неліцензовані страхові компанії не можуть відшкодувати ваші претензії або не можуть забезпечити правом на компенсацію. Ці несумлінні компанії може і не віддати ваші премії, якщо ви скасуєте ваші політики.

визначення вашого ідеального страхування автомобіля

Перед тим, як магазин для цитати, переконайтеся, що ви чітко розуміти мінімальна вимога своєї держави за страхування автомобіля. Якщо ви не знайомі з мінімальним вимогою у вашому штаті, попросіть агента. У більшості штатів, мінімальне страхове покриття машини може бути занадто недостатньо для покриття широкий спектр найбільш поширених нещасних випадків і пошкодження автомобіля. Страховий агент може порадити вам, щоб отримати більше охоплення, а іноді і більше охоплення означає більше премій.

отримання котирування

Якщо ви вирішили на страхове покриття, настав час, щоб розглянути різні страхові компанії за той же обхват. Мета полягає в тому, щоб зробити порівняння витрат і з’ясувати, який страхової компанії пропонує дешеве страхування автомобіля котирування онлайн.
Страхові компанії розрахують Ваші премії, тому переконайтеся, що ви даєте ту ж інформацію всім агентам чи компаній якого ти шукаєш цитати з. Страхової компанії потрібно, щоб надавати інформацію при оцінці вартості Вашого авто політики. Як правило, вони будуть просити для вашого автомобіля ідентифікаційний номер і номер соціального страхування.
Цитати мають бути представлені в письмовій формі. Котирування просто результат первісної оцінки. У деяких випадках фактичне премій зсуву. Невідповідностей в інформації, яку ви представляєте страховик може призвести до премії, щоб бути більше, ніж спочатку представленої цитати.