покупки ануїтету котирування онлайн

Як відомо, Інтернет дозволяє легкий доступ до інформації і можливість для когось залишитися невідомим у той час як вони шукають точну частина інформації, яка їм потрібна.

не пошук інформації ануїтет котирування онлайн і не відрізняється. Інтернет може бути дуже корисно для інвестора, який шукає для отримання ренти цитати і поради.

Однак, як і всі інтернет-пошуку, є кілька речей, які кожен потенційний покупець ренти повинні розглянути, перш ніж будь-який інтернет ануїтету Цитата:

1 – це компанії / сайту законним?
Великою перевагою в Інтернеті також є великою проблемою. Кожен може будь-якої інформації, вони хочуть в Інтернеті, в тому числі людей, які шукають для здійснення шахрайства. Переконайтеся, що компанія зі страхування життя або на сайті ануїтету цитати є законним до інформації, отриманої з сайту використовувати в будь-якому ухваленні рішення про покупку. Для перевірки страхової компанії, звертайтеся до Державного департаменту страхового перевірити положення компанії з агентством.

2 – це компанія, яка пропонує ануїтету фінансово стабільною?
Більшість страхових компаній є фінансово стабільними, але це не боляче, щоб перевірити фінансову рейтинги компанії, які можуть представляти інтерес. Незалежних рейтингових агентств, таких, як стандартні & Poors, AM Best, Fitch і періодично швидкість усіх великих страхових компаніях.

3 – Є контракти, які порівнюються те ж саме?
Є тільки три основних види ренти: постійні, змінні, і індексується. Тим не менш, багато компанії називають свою продукцію ануїтету дещо інші назви. Крім того, варіанти і збори можна назвати щось трохи відмінне при погляді на цитати з двох різних компаній. Витратьте час, щоб готові дрібним шрифтом, і переконатися, що порівняння, яке робиться це добре.

4 – Чи є подальші питання про продукти або ануїтет котирування, які не відповіли в Інтернеті?
Котирування онлайн ануїтету пропонують анонімність, яка дозволяє потенційним клієнтам Свобода для перегляду в різних страхових компаніях “сайти та продукти без тиску з боку менеджера з продажу. Тим не менш, потрібну інформацію порівняння, щоб прийняти остаточне рішення про покупку може бути недоступна або може призвести до плутанини. Якщо це так, зверніться до надійних фінансового планування, щоб допомогти прокласти шлях через термінологію.

При порівнянні купівлю ануїтетів Інтернеті, це важливо пам’ятати, що різні ануїтетів краще підходять для різних типів інвесторів. Інтернет може бути використаний як інструмент освіти, щоб допомогти вирішити, який тип ренти є кращим для вас.

Наприклад, індекс акцій ануїтету добре підходить для інвесторів, які мають інвестиційний горизонт п’ять і більше років, що робить його гарним вибором для пенсійного планування. Іншим прикладом є те, що негайне ануїтети для інвесторів, що потрібно, щоб почати отримувати дохід незабаром після того, премія виплачується в страхову компанію, тобто пенсіонерів. І, ануїтетів життя може бути хорошим вибором для покупця, який досяг пенсійного віку і шукає спосіб страхування від пережити його пенсійних заощадженнях.

За три основних типи ануїтету, є безліч варіантів на вибір з ануїтети. Як така, вона має важливе значення для будь-якого інвестора, щоб розглянути свої власні цілі й потреби, щоб зробити досвід онлайн ануїтету швидше і простіше.