покупки автомобіля страхування і, як заощадити гроші на газ

Copyright 2006 Баррі Бреннер

З ціною на газ на всі часи високо, і полегшення не сайт, споживачі шукають нові способи, щоб заощадити гроші на газ. Розглянемо економити гроші на страхування автомобіля, щоб компенсувати високу вартість газу.

Сьогодні мільйони споживачів страхування автомобіля купують їх політику страхування автомобіля по телефону та Інтернету. Страхові компанії витрачають більше грошей, ніж коли-небудь на рекламу. Ставка котирування і політики доступні через безліч веб-сайтів, від страхових компаній прямих, на веб-сайти, які пропонують кілька цитат з однієї програми.

З цим зростання попиту на страхування автомобіля курс котирування по телефону і через Інтернет, рішення про вартість і покриття робляться швидше, ніж будь-коли. Чи є середній споживач страхування автомобіля отримує правильну політику за найкращою ціною? Може споживачеві знизити вартість перевезення економити гроші на їх страхування автомобіля?

Багато споживачів страхування автомобіля не знають про численні знижки доступна на політику страхування автомобілів сьогодні. Зверніть увагу на наступні список деяких з цих знижок і подивитися, якщо будь-який з них відносяться до вас.

Кілька автомобілів знижка буде нижче премія на кожному транспортному засобі на тій же політики. Деякі компанії будуть продавати вам окрему політику для кожного транспортного засобу і ще дати вам кілька автомобілів знижкою. Майте на увазі, може бути верхнім або додаткових витрат для кожної політики, так що наявність всіх Ваших транспортних засобів на ту ж політику допоможе Вам заощадити гроші.

Більшість страхових компаній повною мірою часу середній школі або коледжі студенти з 3.0 або вище середній бал знижкою. Ця знижка може досягати п’ятнадцяти відсотків на первинному автомобіля, що на дисках студента. Якщо премія для студента Водій однієї до двох тисяч доларів на рік, хороша знижка студент може бути економія від ста п’ятдесяти до трьохсот доларів на рік. Помножте це на кількість років, в школі, і які додадуть до величезної економії.

Деякі страхові компанії дасть вам професійні знижка в залежності від вашого рівня освіти і посаду. Вчителів, медичних працівників, вчених, інженерів, комп’ютерних фахівців, а також інші роботи, які вимагають вищу освіту, ліцензії або сертифікації.

Протиугінні знижка може знизити сукупний (крадіжки і вандалізм) частина політики премію. Це, як правило, вважається глобальної супутникової системи позиціонування (GPS) система, де Ваш автомобіль може бути розташований через супутник у разі його крадіжки.

Деякі компанії пропонують 2% до 15% дисконтом до діючими і відставними військовослужбовцями.

Департамент Транспортних сертифіковані курси водіння зріла доступні для громадян похилого віку та може знизити премію цілих десять відсотків.

І, звичайно, підтримка хорошого водіння запису дозволить вашої страхової компанії, щоб дати вам хорошу знижку водій і зберегти вашу ставок.

«Хто задоволений ціною на газ на сьогоднішній день? Споживчий захисник дослідження показують, що в першу чергу причина люди більш ПЛАТИТЬ Преміум-мудрий для страхування автомобілів є те, що вони не приймають час і зусилля, щоб навколо магазину й порівняти ціни. Економія витрат на політиці можна додати до сотні доларів на рік, якщо ви знаєте, на що звертати увагу і запитати. І, покупка страхування автомобіля ніколи не було простіше. “