покупка хорошого будинку власників страхового покриття

Хоча ви можете платити більше за інші види страхування, такі як страхування автомобіля або медичне страхування, страхування житла може коштувати сотні або тисячі доларів сьогодні. Отримання кращих пропозицій починається з покупками навколо з різними носіями або мають авторитетних страхових брокерів робити покупки для вас.

Покриття принаймні настільки важливо, як ціна. Дешеві будинки власники страховий поліс, який не покриє Вам буде погана політика в будь-якій премії.

Ваш будинок страхового поліса, ймовірно, пропонує покриття, що ви ніколи не думали. Він може заплатити вам, якщо ваш будинок згорів, або якщо ваші речі пошкоджені. Вона також може заплатити третій стороні, якщо ви шкодите їх через недбалість. Це вірно, навіть якщо цей акт має місце далеко від вашого будинку. Вона також може відшкодувати вам витрати на проживання, коли ви не в змозі жити у вашому будинку через критої події.

Благо, що більшість людей зосередити увагу на це частини, які будуть платити вам, якщо ваш будинок знаходиться в пожежі або пошкоджені деякі інші покриті небезпеки. Це, ймовірно, найбільш важливим вигоди. Вкрай важливо, щоб отримати потрібну кількість охоплення для цього аспекту вашого плану.

Визначення адекватних лімітів не так просто, як знайти на потенційну ціну продажу вашого будинку. Ваша страхова компанія не буде використовувати ринкову вартість, вирішуючи, що платити вам, щоб відновити ваш будинок.

Є дві причини, чому потенційний ціна продажу не важливо. Це сума, необхідна для відновлення Вашого будинку може бути набагато вище або набагато нижче, ніж вартість придбати аналогічну структуру. Страхова компанія не зобов’язана замінити землю вашого будинку сидить на.

Вартість землі і розташування Вашого будинку є частиною вашої потенційної ціною продажу. Вони не беруть безпосередньої участі в розрахунки, необхідні для визначення відновної вартості.

Іншою важливою перевагою стандартного поліса страхування домовласників на користь обмеження для утримання вашого будинку. Такі речі, як ваш диван, стереосистеми та інших багато ваших інших портативних персональних майно застраховане межа користь змісту.

Речі, які постійно прикріплені до вашого будинку, як правило, розглядається як частина будинку і додати до вартості заміщення для будинку і не вважаються вмістом. Стіни до стіни килим, ймовірно, буде розглядатися як частина будинку. Кидок килим, ймовірно, можна вважати одним з утримання будинку.

Ви можете мати деяку свободу у визначенні того, як ваша особиста власність покриті. Вам може бути надана можливість мати свій вміст замінено використанням їх залишкової вартості або вартості заміщення.

Зазвичай вам не буде запропоновано визначити точну цифру долара для цього покриття. Вам може бути надана можливість мати ваше особисте майно покриті. 50% або 70% від відновної вартості будинку.

Деякі володінь, як ваші кільця з діамантами і їх буде мати обмежений охоплення в стандартній політики. Однак, ви повинні мати можливість запитувати додаткові переваги для ювелірних виробів.

Більшість інших переваг вашого плану домовласників не для зміни споживачем. Вони є частиною стандартного плану.

Знайти хороший план страхування дому є частиною гарного фінансового планування. Будьте впевнені в магазин охоплення та премії.