покупка уживаних автомобілів страхування пам’ятаєте цих покриттів в якості ви ходите по магазинах

У даній статті розглядаються різні покриття, які доступні для старих автомобілів. Деякі покриття або межі обговорюваних тут можуть бути придатні для продавців старих автомобілів в штаті Іллінойс. Є тисячі старий автомобіль дилерам в США з приблизно 700 зареєстрованих старий автомобіль дилерам в місті Чикаго. Типів покриття та обмеження можуть змінюватись в залежності від стану.

Взагалі кажучи, використовувати страхування автомобіля дилер дорогою через те, що страхова компанія не має ні найменшого уявлення про те, хто буде сидіти за кермом під час тест-драйвів. Крім того, страхування відповідальності обмеження для старих автомобілів вище, ніж в особистому страхуванні авто. У штаті Іллінойс старих автомобілів повинні підтримувати мінімальні межі відповідальності у розмірі $ 100 000 за нанесення тілесних ушкоджень на людину, $ 300 000 за нанесення тілесних ушкоджень в аварії, і $ 50000 матеріального збитку за аварію (100/300/50). Штат Іллінойс потрібно не більше, ніж встановлена ​​законом межах $ 20000 тілесних ушкоджень на людину, $ 40000 тілесних ушкоджень в аварії для незастрахованих автомобілістів.

Нижче наведено список обов’язкових і додаткових покриттів, що власники використовували дилерів автомобілів необхідно враховувати, як вони ходять по магазинах страхового покриття.

ГАРАЖ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Забезпечує захист відповідальності, що випливає зі змісту і право власності на гараж (тобто через власності / використання критого Авто, і через “відмінне від зазначеного в Auto.”) В принципі Гараж відповідальності забезпечує захист приміщення (тобто посковзнутися і впасти) і автомобільних аварій. Знову ж, Гараж відповідальності обмеження для старих автомобілів повинна підтримуватися на рівні 100/300/50 в штаті Іллінойс.

Автоцивільної відповідальності: забезпечує захист для старих автомобілів у випадку судового переслідування через автомобільну аварію. Як вже згадувалося раніше існує мінімальна межа в кожному штаті, і штату Іллінойс вимагає 100/300/50 від усіх уживаних автомобілів. Це покриття майже завжди включається як частина гаража ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

ПРОДАВЦІ відкритий лот: забезпечує фізичну пошкодження покриття на транспортні засоби, що належать до дилера. Фізичні пошкодження покриття включає зіткнення Покриття (якщо / коли транспортний засіб стикається з іншим об’єктом чи переворот), і може також включати один або більше наступних покриттів: (1) комплексне або інші, ніж охоплення зіткнення, яка охоплює всі інші втрати в результаті нічого, крім зіткнення, (2), зазначені причини (менше уваги, ніж в 1), яка включає в себе певні покриття зазначеного в полісі, таких як пожежа, удар блискавки, вибух, крадіжка, бурі, граду, повені, пустощі і вандалізму, або [3] пожежі та крадіжки ( менше уваги, ніж 2). Страхові компанії можуть встановити ліміти покриття за автомобіль (наприклад, політика може містити межу $ 25 000 за автомобіль, максимальна 275000 за лот.) Ця межа може бути проблемою для деяких дилерів, які продають дорогі автомобілі.

Співстрахування пункту: Це відсоток, який визначатиме, якщо ви повністю покриваються на часткову втрату. Якщо ваша політика держави, що ваші співстрахування становить 90%, то покриття на дилера відкритий лот у списку на політика повинна бути 90% або вище, фактична вартість вашого інвентарю, для того, щоб страхова компанія, щоб оплатити збиток у повному обсязі.

Приклад: позашляховик був повний непокритий збиток на суму $ 35 000. Якщо ваша політика стверджує, що у вас є 90% співстрахування, і ваша фактична інвентаризація була $ 300 000 на момент настання страхового випадку, то вам необхідно $ 270 000 (90% х 300 000) для вас, щоб бути на 100% покрита на цю втрату. Припустимо, що ваша політика має тільки $ 200,000 покриття на дилера відкрита багато. Ці цифри означають, що у вас було тільки 74%-ний охоплення суму, яку ви повинні були мати (200000/270000). У цьому випадку страхова компанія буде платити вам всього близько $ 25 900 за втрачений позашляховик (35000 X 74%), не рахуючи будь франшизи.

Пунктом співстрахування призначено покарання людей, які купують менше, ніж вони насправді є або заступника страхувальників (деякі надії, щоб заощадити гроші, отримавши менше страховка?) Нижній співстрахування відсоток краще для клієнтів, і мають більш високі страхові внески теж.

ГАРАЖ ОХОРОНЦІВ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: Необхідність цього покриття залежно від того чи ні конкретний старих автомобілів робить ремонт / кузовних робіт на транспортні засоби, які не є власністю дилера. Це покриття схоже на ДІЛЕРА ВІДКРИТО покриття багато, але йде на покриття транспортних засобів, які не належать до дилера, але в дилерських володіння.

Хибним приводом: покриває збитки транспортних засобів, якщо дилер добровільно шахрайства або обдуреним. Наприклад, якщо хтось приходить на тест-драйв автомобіля (з схвалення від дилерів), і вони втекли з ним, то втрати будуть підпадати під це покриття.

Облігацій: облігації використано Автосалон вимагаються від нових дилерів протягом обмеженого часу, для того, щоб гарантувати, що дилер буде дотримуватися державних законів, які відносяться працює старий автомобіль бізнес.

E & O ПОКРИТТЯ: деякі помилки та упущення покриттів, пов’язані з операціями з продажу уживаних автомобілів, можуть включати: Істина в кредитуванні / Лізинг відповідальності (з необережності порушення закону, пов’язані з кредитуванням), Федеральної одометра і відповідальності перед Розкриття Damage (збитки, що виникли внаслідок недбалості порушення закону одометрів,) і назва Помилки та пропуски (охоплення за збитки в результаті неуважності підготовки назв.)

Інших покриттів: Як і всі інші підприємства, продажі старих автомобілів, можливо, буде потрібно додаткові покриття, такі як:

Нерухомість Покриття: Може включати покриття на будівлі, оргтехніки і т.д.

Бізнес Авто: Необхідний, якщо старий автомобіль дилеру володіє конкретного транспортного засобу на послуги (наприклад, евакуатор).

Компенсація Робочих: Для покриття всіх виробничих травм співробітників.

Інших покриттів може також включати переривання бізнесу, співробітник нечесності, парасолька покриття, знаків, злочинів і пограбувань.