покупка спільні власність і необхідність організувати багатоквартирному будинку страхування

В Англії та Уельсі, більше 90% людей, які є плоский, не володіють фактичною, фізичної, ділянка землі, який сидить на майно. Замість майно буде покупками на правах оренди. Окремою фрігольдери, які можуть бути індивідуальні, бізнес, благодійність або інших корпоративних тілом, буде володіти землею і «Оренда» це назад у квартиру власника.

Там були деякі зловживання це в минулому, в результаті чого, як правило, оренда на 99 років основі. Freeholders правило, стягується так званий оренди перцю, це де оплата, як правило, менш ніж за £ 100, проводиться на щорічній основі. Оскільки термін оренди стали вибігати, вартість майна почали скорочувати і деякі Freeholders, почали стягувати грабіжницькі збори за лізинг бути відновлені. Власники квартир були в зловити 22 ситуації, якщо вони не відновлювати договір про оренду, їх майна прийшли в непридатність. Якщо договір оренди був менше 50 років, це було все важче отримати іпотечний кредит.

Законодавство було змінено, щоб дозволити орендарям придбати оренду, що було до 999 років, так, Freeholder буде як і раніше отримувати оренду, ймовірно, більше, ніж номінальна орендна плата, але орендар було майно, яке не може бути девальвований несправедливо.

Де у вас є багатоквартирні будинки, це до спільного фрігольдери організувати блок страхування квартир для всього будинку. Ще один спосіб для недобросовісних Freeholders, щоб заробити гроші було організувати страховку і потім додати значну плату. Таким чином, комерційна страхова компанія може стягувати плату в декілька тисяч фунтів і резеш хотів би додати, що половина знову, як адміністративний збір. Все це було абсолютно законно, і якщо орендарі скаржилися, тому що вони могли отримати дешевшу цитату, землевласник міг і раніше наполягають на контролі страхування бік речей.

Однак, все змінилося багато, і як ми вже говорили, законодавство знаходиться на стороні власників квартир. Це правило, впливають на властивості перетвориться, більш, ніж більші цілі побудовані житлові будинки. Там, де є вікторіанські чи грузинської властивостями, які перетворюються на жменьку квартир, то політики є необхідною умовою, а не окремі політики.

Можна, технічно організувати одну політику для кожної окремої квартири, але страховики не зацікавлені робити це, оскільки є потенційні аргументи про те, хто несе відповідальність за шкоду, заподіяну дах, сад стін і внутрішніх підлог. Деякі страховики пропонують ще одну політику для квартири, але їх дуже мало, і далеко один від одного. Більшість захочуть мати одну політику, яка охоплює всю будівлю.

Як законодавство змінилося це дозволило власникам квартир купити власність, пов’язані з власністю. Це відбувається все більше і більше і, як правило, компанією з обмеженою відповідальністю створена яких директори окремих власників кожної з квартир.

Це де, якщо плоска страхування власників політика налаштована, застрахований назва походить від. Будь-який платіж, вироблений щодо страхового випадку виплачується з обмеженою відповідальністю. Таким чином, немає ніякої відповідальність на кожного з квартир надмірної обгрунтував свою претензію або мати юридичні аргументи, між якими плоскі несе відповідальність за шкоду. Якщо пошкодження трубопроводу, це плоска в стелі або це плоский B (нагорі) поверсі? Всі ці питання, які викликають проблеми з окремими квартирами, але вирішуються, коли блок поліс страхування квартири знаходиться в силі.