покупка комерційного страхування для автомобілів

Виростаючи, ми мріємо про перший автомобіль. Це перший крок на шляху до реальної незалежності. Немає більше покладатися на батьків або в очікуванні ненадійних друзів. З припаркований поблизу автомобіль, ви можете піти, коли і де ви хочете. У тьмяному схованках ваш розум, слово “страхування”, ймовірно, робить знак зовнішній вигляд, але це просто формальність – деталі, які можуть бути розроблені пізніше. Для тих з більш заповзятливими нахилу, є мрія про малий бізнес. Ви думаєте про запуск у гаражі своїх батьків і, якщо вам потрібен транспорт для себе або товарів, а у вас вже є автомобіль. Не кожен зупиняється на цьому пункті, щоб прочитати страховий поліс. У всіх, крім самих дорогих від усіх ризиків політики, одна річ, може бути виключений є використання транспортного засобу у власний бізнес. Це необхідно окреме комерційне страхування. Як тільки ви отримаєте більше, що частина поганих новин, друга частина наближається за те, що комерційні страхові тарифи вищі, ніж внутрішні ціни.

Чому комерційні ставки такі високі? Це поєднання чинників, але найбільш важливим є те, що сферу охоплення більш широкого і кількість доступних для задоволення вимог значно більше. Для цих цілей, не має значення, чи є ви орендувати або купити автомобіль для використання в бізнесі, момент, коли ви або працівник поклав колеса на дорозі, масштаби потенційної відповідальності автоматично вище, тому що ви не просто дивитеся на третю сторону зобов’язань, а й у зв’язку із загибеллю транспортного засобу в бізнес і можливі травми працівника. Так що, чим раніше ви зробити повне розкриття в страхові компанії, тим краще. У них є політика, заснована на кількість співробітників у вас є і вид бізнесу ви всередині Це вже не один обережний водій. Це співробітники водіння в будь-який час дня і ночі і в сезонних і не по сезону погоди. Це може зробити основні відмінності розмірів преміальних виплат. Продажі та маркетинг персонал може керувати тисячами миль у пошуках бізнесу, або автофургони можливо, повільно перетворюється через міський рух з менш обережні люди навантаження і розвантаження великих деталі, або тільки використання, може чинити на роботу і з роботи в годину-пік . Тоді ви, можливо, встановили всі правила безпеки функція доступна з АБС для GPS транспондерів для відновлення транспортного засобу в разі його крадіжки. Ви можете навіть послав драйверів на курсах підвищення кваліфікації.

Там немає фактора занадто незначна, щоб принести в розрахунок, щоб забезпечити ваше авто страхування котирування повернуться за доступною ціною. Це нічим не відрізняється від підходу до покупки внутрішньої політики, за винятком страхових компаній менше писати комерційне політику страхування автомобілів. Пробіг вище, водії менше піклуватися, коли не за кермом свого автомобіля. Є завжди більше нещасних випадків і претензій. Після третіх осіб розуміють, що вони були поранені “компанія” автомобіля, претензії завжди більше. Завжди отримують належний рада гарантувати, що ви застраховані від усіх зобов’язань в іншому випадку ваш бізнес не виживе більше двох або трьох аварій.