покупка в кредит

У дні, коли реальна протестантські цінності, релігійність і ощадливості, як очікували в поведінці по всій країні, люди врятовані і тільки купив, коли вони були готівкові гроші, з якою платити. Запозичення було засуджено на. Сьогодні, сталося щось розвороту. Дуже небагато Зберегти – процентні ставки є бідними в будь-якому випадку. Кожен хоче миттєве задоволення тому вони купують щоразу, коли у них є кредит з якою платити. Цікаво, що це вважалося доброчесним, коли стріла років були на піку свого розвитку і значень властивостей здавалося рости щотижня. Після того, як лопнув міхур і кредитних висохли, всі раптом пам’ятаю старомодні ідеї жити за коштами. За останні два роки, люди були тому більш серйозно виплат за своїми боргами. Вони були зосереджені на головному і вирізати розкоші. Тим не менш, багато бачили, що їх кредитні рейтинги крок. Як безробіття переслідує землі, у багатьох є погані борги. Так що, коли справа доходить до покупки автомобіля, це означає, що або збереження достатньо, щоб платити готівкою за щось старе, або достатньо, щоб скласти в якості депозиту на щось більш нове.

Коли мова заходить про залучення кредиту, є два основних варіанти, враховуючи, що банки не серйозно відкрити, щоб забезпечити вам овердрафт купити автомобіль. Одним з них є формальним автокредитування, часто обговорюються в ході дилера, який продає вам автомобіль. Інший від тоталізатора записку дилера. Тут кредит не доведені до відома кредитних бюро, якщо ви за замовчуванням. Так відпочинок відповідний сучасним вимогам з платежами нічого не робить для вашої кредитної історії. Якщо у вас низький рахунок кредиту, ви повинні ходити по магазинах навколо для кращих пропозицій на фінансування. Деякі з основних дилерів є фінанси пакети для людей з низьким або нульовим кредитом. Деякі покладаються на cosigners. Інші насправді “довіряти” покупців погасити. Це найкращі кредити цінність і, що більш важливо, почати процес відновлення вашої кредитної історії в якості виплат, як повідомляється, бюро. Якщо жоден з дилерів не може допомогти, є онлайн фінансів, але процентні ставки часто високі і умови обтяжливими. Однак, якщо ваша кредитна була бідною, підтримання розстрочку на новий кредит протягом шести місяців до одного року дасть вам достатньо, щоб отримати більш низьку процентну кредиту від звичайного кредитора.

Коли ви плануєте покупку, завжди пам’ятайте, що ви повинні бути в змозі забезпечити все, що ви купуєте. Подивіться дуже уважно на ваш сімейний бюджет. Ви збираєтеся додати щомісячні платежі для самого транспортного засобу. Ви можете також вписується в страхових внесків? Щоб відповісти на це питання, потрібно, щоб отримати кілька страхування автомобіля котирування за допомогою безкоштовного онлайн-сервісів. Це дасть вам приблизні бі-або шестимісячні номерів для марок і моделей ви зацікавлені в покупці. З ретельного планування, немає ніякої причини, чому ви не можете знайти гроші для респектабельного набір коліс, навіть якщо у вас немає кредиту. Пам’ятайте, що рецесія також впливає на дилерів. Ви типовий своїх клієнтів. Якщо вони виявляться все ж, немає ніякого способу, яким вони можуть залишитися в бізнесі. Таким чином вони хочуть знайти способи продажу для вас. Тоді, з усіма інтернет-дослідження, ми сподіваємося, ви можете знайти дешеве страхування автомобіля, щоб завершити операцію.